Aktualizacja : 2022-05-11 11:12:01
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Euro Euro EUR 4.5000 4.7000
USA Dolar USA Dolar USD 4.2000 4.4600
Czechy Korona Czechy Korona (100) CZK 18.1000 19.2000
Wielka Brytania Funt Wielka Brytania Funt GBP 5.4500 5.6500
Szwajcaria Frank Szwajcaria Frank CHF 4.4500 4.6000
Australia Dolar Australia Dolar AUD 3.0600 3.2200
Bułgaria Lew Bułgaria Lew BGN 2.3000 2.4350
Chiny Juan Chiny Juan (100) CNY 48.0000 60.0000
Chorwacja Kuna Chorwacja Kuna (100) HRK 61.0000 68.0000
Dania Korona Dania Korona (100) DKK 60.5000 63.5000
Gruzja Lari Gruzja Lari GEL 1.1000 1.4500
Izrael Szekla Izrael Szekla ILS 1.0000 1.1900
Japonia Jen Japonia Jen (1000) JPY 24.0000 36.0000
Kanada Dolar Kanada Dolar CAD 3.2400 3.3800
Meksyk Peso Meksyk Peso (100) MXN 18.5000 23.9000
Norwegia Korona Norwegia Korona (100) NOK 46.0000 49.0000
Rosja Rubel Rosja Rubel (1000) RUB 46.0000 60.0000
Rumunia Lej Rumunia Lej (100) RON 88.0000 98.2000
Szwecja Korona Szwecja Korona (100) SEK 42.5000 46.0000
Tajlandia Baht Tajlandia Baht (100) THB 9.9000 13.6000
Turcja Lira Turcja Lira (100) TRY 43.0000 62.0000
Ukraina Hrywna Ukraina Hrywna (100) UAH 10.0000 13.1000
Węgry Forint Węgry Forint (1000) HUF 12.0000 13.5000
ZEA Dirham ZEA Dirham AED 1.0500 1.2500
Albania Lek Albania Lek (1000) ALL 32.0000 45.0000
Islandia Korona Islandia Korona ISK 0.0270 0.0340
Brazylia RealBrazylia Real BRL0.88001.0900
Chile PesoChile Peso CLP0.00330.0056
Dominikana PesoDominikana Peso DOP0.07500.0990
Egipt FuntEgipt Funt EGP0.25000.3500
Filipiny PesoFilipiny Peso PHP0.06500.0990
Honkong DolarHonkong Dolar HKD0.45000.5800
Indie RupiaIndie Rupia INR0.03300.0650
Jordania DinarJordania Dinar JOD6.05006.7300
Kazachstan TengeKazachstan Tenge KZT0.00500.0120
Kenia SzylingKenia Szyling KES0.03000.0500
Korea Południowa WonKorea Południowa Won (100) KRW0.30000.4500
Kuwejt DinarKuwejt Dinar KWD9.500014.5000
Macedonia DenarMacedonia Denar MKD0.06500.0950
Malediwy RupiaMalediwy Rupia MVR0.20000.3200
Malezja RinggitMalezja Ringgit MYR0.70001.1200
Maroko DirhamMaroko Dirham MAD0.42000.6500
Mauritius RupiaMauritius Rupia MUR0.07000.1400
Mołdawia LejMołdawia Lej MDL0.15000.2600
Nowa Zelandia DolarNowa Zelandia Dolar NZD2.60002.9900
Oman RialOman Rial OMR8.050012.5000
Peru SolPeru Sol PEN1.10001.4000
RPA RandRPA Rand ZAR0.25000.3600
Serbia DinarSerbia Dinar RSD0.03200.0490
Seszele RupiaSeszele Rupia SCR0.35000.4600
Singapur DolarSingapur Dolar SGD2.75003.3000
Tajwan DolarTajwan Dolar TWD0.09000.1800
Tunezja DinarTunezja Dinar TND1.45001.6500
Wietnam DongWietnam Dong (1000) VND0.11000.2500
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaKupnoSprzedaż
Euro EUR 3.0000 4.3000
USA Dolar USD 4.2000 4.7500
Czechy Korona (100) CZK 10.0000 19.1000
Wielka Brytania Funt GBP 3.0000 5.0200
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm

skupujemy wycofane banknoty

reklama chf 8
Wycofane baknoty ceny hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
Szwajcaria frank 8 seria Szwajcaria frank 8 seriaCHF84.24004.2800
Anglia stary Funt Anglia stary FuntGBP5.29005.4800
Australia stary Dolar Australia stary DolarAUD2.64002.9300
Dania stara Korona Dania stara KoronaDKK0.54000.5400
Czechy stara Korona Czechy stara KoronaCZK0.13000.1830
Japonia stary Jen Japonia stary JenJPY0.02250.0342
Kanada stary Dolar Kanada stary DolarCAD2.94003.2100
Norwegia stara Korona Norwegia stara KoronaNOK0.42000.4400
Szwajcaria stary Frank Szwajcaria stary FrankCHF4.24004.2800
Węgry stary Forint Węgry stary ForintHUF0.00890.0125
Falklandy Funt Falklandy FuntFKP5.18005.5600
funt Guernsey funt GuernseyGGP5.18005.5600
Irlandia Funt Irlandia FuntIEP4.91005.4700
Jersey Funt Jersey FuntJEP5.18005.5600
Szkocja Funt Szkocja FuntSCP5.26005.4800
Wyspy Man Funt Wyspy Man FuntIMP4.85005.5600
Niemcy Marka Niemcy MarkaDEM2.03002.4100
Irlandia stary funt Irlandia stary funtIES4.91005.4500
Estonia Korona Estonia KoronaEEK0.20100.3010
Belgia Frank Belgia FrankBEF0.08700.1170
Korona Słowacka Korona SłowackaSKK0.11100.1580
Austria Szyling Austria SzylingATS0.26000.3400
Łotwa Łat Łotwa ŁatLVL5.66006.7100
Litwa Lit Litwa LitLTL1.15001.3600
Luksemburg Frank Luksemburg FrankLUF0.08900.1170
Słowenia Tolar Słowenia TolarSIT0.01700.0200
Chorwacja stara Kuna Chorwacja stara KunaHRK0.42000.5900
Nowa Zelandia stary Dolar Nowa Zelandia stary DolarNZD1.90002.6300
Hongkong stary Dolar Hongkong stary DolarHKD0.36000.4750
Waluty wycofane z obiegu
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Szwajcaria frank 8 seriaCHF84.06004.5000
Anglia stary FuntGBP5.18005.4800
Australia stary DolarAUD2.06003.1400
Dania stara KoronaDKK0.59000.6300
Czechy stara KoronaCZK0.11900.1940
Japonia stary JenJPY0.02200.0353
Kanada stary DolarCAD2.50003.4900
Norwegia stara KoronaNOK0.41000.4600
Szwajcaria stary FrankCHF4.06004.5000
Węgry stary ForintHUF0.00840.0126
Falklandy FuntFKP4.91005.6100
funt GuernseyGGP4.91005.6100
Irlandia FuntIEP4.80005.5000
Jersey FuntJEP4.91005.6100
Szkocja FuntSCP5.18005.4800
Wyspy Man FuntIMP4.91005.4900
Niemcy MarkaDEM2.01002.4100
Irlandia stary funtIES4.09005.3900
Estonia KoronaEEK0.18900.3040
Belgia FrankBEF0.08600.1180
Korona SłowackaSKK0.10400.1580
Austria SzylingATS0.26000.3500
Łotwa ŁatLVL5.60006.7700
Litwa LitLTL1.14001.3800
Luksemburg FrankLUF0.08700.1180
Słowenia TolarSIT0.01600.0200
Chorwacja stara KunaHRK0.41000.6000
Nowa Zelandia stary DolarNZD1.88002.6500
Hongkong stary DolarHKD0.35000.4800
Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

Kantor Racibórz

Tylko u nas najlepsze ceny w mieście! Witam na stronie naszego kantoru, oferujemy atrakcyjne kursy ponad dwudziestu walut świata, w naszej placówce każdy klient ma możliwość negocjowania ceny, można również otrzymać kartę stałego klienta która gwarantuje zawsze lepszą cenę, cena kursu jest również uzależniona od wielkości kwoty jaką Państwo chcą wymienić im większa tym można uzyskać lepszą cenę. Nasz lokal jest doskonale wyposażony : na życzenie można skorzystać z kabiny odizolowanej od otoczenia która zapewnia komfort i bezpieczeństwo przy wymianie większej gotówki. Wieloletnia działalność, miły i fachowy personel zapewni szybką i profesjonalną obsługę.
Serdecznie zapraszamy.

Nasze usługi

WESTERN-UNION
Oferujemy usługę Western-Union która pozwala na natychmiastowe przesyłane gotówki w do każdego oddziału realizujące również tą usługę (aktualnie sto dziewięćdziesiąty krajów), przy czym nie wymagane jest posiadanie rachunku bankowego.

RACHUNKI : ZUS, TPSA, US, ESPEN
W naszym kantorze możesz dokonać płatności za rachunki, gwarantujemy pewność oraz bezpieczeństwo realizacji płatności przy konkurencyjnej cenie.

Wymiana walut w Raciborzu

W naszej placówce proponujemy wymianę dwudziestu walut (na stronie głównej podaliśmy tylko najważniejsze, możliwa jest również wymiana przez konta bankowe. Ceny hurtowe przedstawione na naszej stronie obowiązują przy transakcjach których wartość przekracza 7.000 złotych.

Kantor internetowy
Oferujemy Państwu komfortową metodę wymiany waluty bez potrzeby wychodzenia z domu lub biura i odwiedzenia osobiście lokalu. Obecnie powstały nowe narzędzia umożliwiające dokonywania transakcji szybko i bezpiecznie.
Również nasza firma uruchomiła na początku tego roku portal gdzie każdy klient posiadający rachunek bankowy na terenie naszego kraju może wymienić walutę po bardzo atrakcyjnym kursie, więcej informacji na temat kantoru internetowego oraz inne ważne informacje znajdą Państwo na stronie : wymiana on-line.

Sprzedaż i kupno walut w Żorach zapraszamy do naszych placówek na terenie woj. śląskiego w Katowicach, Rybniku i Żorach.

Kantor Racibórz Nowa 3

Dla klientów kantoru

Specjalne, dyskretne pomieszczenie przy większych transakcjach.
- stanowisko obsługi klientów VIP,
- niewidoczne dla pozoztałych osób.



Jak do nas trafić :
Kantor znajduje się w centrum miasta naprzeciw Kościoła Parafialnego Wniebowzięcia NMP w Raciborzu, można do nas dojść od rynku kierując się w stronę Placu Długosza.s

© 2016 - 2021 Kantor Racibórz
Informacje