Uwaga! kantor Nowa 9 nieczynny zapraszamy do kantoru MAX na Szewskiej 5.

Kantor Szewska 5a

Aktualizacja : 2022-11-07 13:37:17
Ceny Hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
Euro Euro EUR4.72004.7500
USA Dolar USA Dolar USD4.52004.6000
Czechy Korona Czechy Korona (100) CZK19.000019.7900
Wielka Brytania Funt Wielka Brytania Funt GBP5.57005.6900
Szwajcaria Frank Szwajcaria Frank CHF4.79004.9300
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Euro Euro EUR 4.6500 4.8500
USA Dolar USA Dolar USD 4.4500 4.7000
Czechy Korona Czechy Korona (100) CZK 18.2000 19.5000
Wielka Brytania Funt Wielka Brytania Funt GBP 5.4500 5.6500
Szwajcaria Frank Szwajcaria Frank CHF 4.6500 4.8700
Australia Dolar Australia Dolar AUD 3.0800 3.2500
Bułgaria Lew Bułgaria Lew BGN 2.3000 2.4350
Chiny Juan Chiny Juan (100) CNY 48.0000 60.0000
Chorwacja Kuna Chorwacja Kuna (100) HRK 63.0000 68.0000
Dania Korona Dania Korona (100) DKK 60.0000 60.0000
Gruzja Lari Gruzja Lari GEL 1.6500 1.6800
Izrael Szekla Izrael Szekla ILS 1.2200 1.3800
Japonia Jen Japonia Jen (1000) JPY 24.0000 36.0000
Kanada Dolar Kanada Dolar CAD 3.4300 3.5900
Meksyk Peso Meksyk Peso (100) MXN 18.5000 23.9000
Norwegia Korona Norwegia Korona (100) NOK 44.5000 48.2000
Rosja Rubel Rosja Rubel (1000) RUB 46.0000 60.0000
Rumunia Lej Rumunia Lej (100) RON 88.0000 98.2000
Szwecja Korona Szwecja Korona (100) SEK 43.0000 46.5000
Tajlandia Baht Tajlandia Baht (100) THB 9.9000 13.6000
Turcja Lira Turcja Lira (100) TRY 43.0000 62.0000
Ukraina Hrywna Ukraina Hrywna (100) UAH 11.0000 13.5000
Węgry Forint Węgry Forint (1000) HUF 12.5000 13.4000
ZEA Dirham ZEA Dirham AED 1.1918 1.3418
Albania Lek Albania Lek (1000) ALL 32.0000 45.0000
Islandia Korona Islandia Korona ISK 0.0270 0.0340
Armenia DramArmenia Dram AMD0.00700.0140
Azerbejdżan ManatAzerbejdżan Manat AZN2.00002.9900
BiH MarkaBiH Marka BAM2.38002.6500
Brazylia RealBrazylia Real BRL0.81001.0600
Chile PesoChile Peso CLP0.00370.0065
Dominikana PesoDominikana Peso DOP0.08000.1100
Egipt FuntEgipt Funt EGP0.18000.3300
Filipiny PesoFilipiny Peso PHP0.06500.0990
Honkong DolarHonkong Dolar HKD0.50000.6400
Indie RupiaIndie Rupia INR0.04000.0690
Indonezja RupiaIndonezja Rupia (100) IDR0.02500.0370
Jordania DinarJordania Dinar JOD6.20007.5000
Kambodża RielKambodża Riel KHR0.00050.0019
Kazachstan TengeKazachstan Tenge KZT0.00500.0190
Kenia SzylingKenia Szyling KES0.03200.0600
Kolumbia PesoKolumbia Peso COP0.00100.0020
Korea Południowa WonKorea Południowa Won (100) KRW0.30000.4500
Kuwejt DinarKuwejt Dinar KWD9.500015.5000
Macedonia DenarMacedonia Denar MKD0.07000.0945
Malediwy RupiaMalediwy Rupia MVR0.23000.4000
Malezja RinggitMalezja Ringgit MYR0.80001.1700
Maroko DirhamMaroko Dirham MAD0.37000.5900
Mauritius RupiaMauritius Rupia MUR0.06000.1600
Mołdawia LejMołdawia Lej MDL0.15000.2700
Nepal RupiaNepal Rupia NPR0.02200.0425
Nowa Zelandia DolarNowa Zelandia Dolar NZD2.55003.0500
Oman RialOman Rial OMR8.500013.9000
Peru SolPeru Sol PEN1.10001.4000
RPA RandRPA Rand ZAR0.20000.3500
RZP EscudoRZP Escudo CVE0.03600.0570
Serbia DinarSerbia Dinar RSD0.03500.0490
Seszele RupiaSeszele Rupia SCR0.30000.4500
Singapur DolarSingapur Dolar SGD2.90003.6500
Sir Lanka RupiaSir Lanka Rupia LKR0.00600.0300
Tajwan DolarTajwan Dolar TWD0.09000.2000
Tunezja DinarTunezja Dinar TND1.40001.6500
Wietnam DongWietnam Dong (100) VND0.01700.0300
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaKupnoSprzedaż
Euro EUR 3.0000 4.3000
USA Dolar USD 4.6000 4.9000
Czechy Korona (100) CZK 10.0000 19.1000
Wielka Brytania Funt GBP 3.0000 5.0200
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm

skupujemy wycofane banknoty

reklama chf 8
Wycofane baknoty ceny hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
Szwajcaria frank 8 seria Szwajcaria frank 8 seriaCHF84.61004.8000
Anglia stary Funt Anglia stary FuntGBP5.24005.4800
Australia stary Dolar Australia stary DolarAUD2.91003.0600
Dania stara Korona Dania stara KoronaDKK0.52000.6300
Czechy stara Korona Czechy stara KoronaCZK0.13200.1960
Japonia stary Jen Japonia stary JenJPY0.02120.0330
Kanada stary Dolar Kanada stary DolarCAD2.68003.3900
Norwegia stara Korona Norwegia stara KoronaNOK0.42000.4600
Szwajcaria stary Frank Szwajcaria stary FrankCHF4.37004.8000
Węgry stary Forint Węgry stary ForintHUF0.00790.0117
Falklandy Funt Falklandy FuntFKP5.16005.4800
funt Guernsey funt GuernseyGGP5.16005.4800
Irlandia Funt Irlandia FuntIEP5.16005.4800
Jersey Funt Jersey FuntJEP5.16005.4800
Szkocja Funt Szkocja FuntSCP5.16005.4800
Wyspy Man Funt Wyspy Man FuntIMP5.16005.4800
Niemcy Marka Niemcy MarkaDEM1.91002.4100
Irlandia stary funt Irlandia stary funtIES5.05005.4800
Estonia Korona Estonia KoronaEEK0.26900.3010
Belgia Frank Belgia FrankBEF0.08800.1170
Korona Słowacka Korona SłowackaSKK0.10900.1560
Austria Szyling Austria SzylingATS0.24000.3400
Łotwa Łat Łotwa ŁatLVL5.71006.7000
Litwa Lit Litwa LitLTL1.16001.3600
Luksemburg Frank Luksemburg FrankLUF0.09000.1170
Słowenia Tolar Słowenia TolarSIT0.01700.0200
Chorwacja stara Kuna Chorwacja stara KunaHRK0.00000.0000
Nowa Zelandia stary Dolar Nowa Zelandia stary DolarNZD0.00000.0000
Hongkong stary Dolar Hongkong stary DolarHKD0.00000.0000
Waluty wycofane z obiegu
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Szwajcaria frank 8 seriaCHF84.37004.8000
Anglia stary FuntGBP5.00005.4800
Australia stary DolarAUD2.03003.0600
Dania stara KoronaDKK0.45000.6300
Czechy stara KoronaCZK0.12700.1960
Japonia stary JenJPY0.02070.0330
Kanada stary DolarCAD2.31003.3900
Norwegia stara KoronaNOK0.39000.4600
Szwajcaria stary FrankCHF3.80004.8000
Węgry stary ForintHUF0.00570.0117
Falklandy FuntFKP4.67005.4800
funt GuernseyGGP4.67005.4800
Irlandia FuntIEP4.67005.4800
Jersey FuntJEP4.67005.4800
Szkocja FuntSCP4.67005.4800
Wyspy Man FuntIMP4.67005.4800
Niemcy MarkaDEM1.74002.4100
Irlandia stary funtIES4.07005.4800
Estonia KoronaEEK0.19100.3010
Belgia FrankBEF0.08700.1170
Korona SłowackaSKK0.10500.1560
Austria SzylingATS0.33000.3400
Łotwa ŁatLVL4.85006.7000
Litwa LitLTL0.95001.3600
Luksemburg FrankLUF0.08800.1170
Słowenia TolarSIT0.01700.0200
Chorwacja stara KunaHRK0.00000.0000
Nowa Zelandia stary DolarNZD0.00000.0000
Hongkong stary DolarHKD0.00000.0000
Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

Kantor Racibórz

Tylko u nas najlepsze ceny w mieście! Witam na stronie naszego kantoru, oferujemy atrakcyjne kursy ponad dwudziestu walut świata, w naszej placówce każdy klient ma możliwość negocjowania ceny, można również otrzymać kartę stałego klienta która gwarantuje zawsze lepszą cenę, cena kursu jest również uzależniona od wielkości kwoty jaką Państwo chcą wymienić im większa tym można uzyskać lepszą cenę. Nasz lokal jest doskonale wyposażony : na życzenie można skorzystać z kabiny odizolowanej od otoczenia która zapewnia komfort i bezpieczeństwo przy wymianie większej gotówki. Wieloletnia działalność, miły i fachowy personel zapewni szybką i profesjonalną obsługę.
Serdecznie zapraszamy.

Nasze usługi

WESTERN-UNION
Oferujemy usługę Western-Union która pozwala na natychmiastowe przesyłane gotówki w do każdego oddziału realizujące również tą usługę (aktualnie sto dziewięćdziesiąty krajów), przy czym nie wymagane jest posiadanie rachunku bankowego.

RACHUNKI : ZUS, TPSA, US, ESPEN
W naszym kantorze możesz dokonać płatności za rachunki, gwarantujemy pewność oraz bezpieczeństwo realizacji płatności przy konkurencyjnej cenie.

Wymiana walut w Raciborzu

W naszej placówce proponujemy wymianę dwudziestu walut (na stronie głównej podaliśmy tylko najważniejsze, możliwa jest również wymiana przez konta bankowe. Ceny hurtowe przedstawione na naszej stronie obowiązują przy transakcjach których wartość przekracza 7.000 złotych.

Kantor internetowy
Oferujemy Państwu komfortową metodę wymiany waluty bez potrzeby wychodzenia z domu lub biura i odwiedzenia osobiście lokalu. Obecnie powstały nowe narzędzia umożliwiające dokonywania transakcji szybko i bezpiecznie.
Również nasza firma uruchomiła na początku tego roku portal gdzie każdy klient posiadający rachunek bankowy na terenie naszego kraju może wymienić walutę po bardzo atrakcyjnym kursie, więcej informacji na temat kantoru internetowego oraz inne ważne informacje znajdą Państwo na stronie : wymiana on-line.

Sprzedaż i kupno walut w Żorach zapraszamy do naszych placówek na terenie woj. śląskiego w Katowicach, Rybniku i Żorach.

Kantor Racibórz Nowa 3

Dla klientów kantoru

Specjalne, dyskretne pomieszczenie przy większych transakcjach.
- stanowisko obsługi klientów VIP,
- niewidoczne dla pozoztałych osób.



Jak do nas trafić :
Kantor znajduje się w centrum miasta naprzeciw Kościoła Parafialnego Wniebowzięcia NMP w Raciborzu, można do nas dojść od rynku kierując się w stronę Placu Długosza.s

© 2016 - 2021 Kantor Racibórz
Informacje