Waluty wymieniane w Kantorze MAX Nowa 3

Aktualizacja : 2022-05-11 11:12:01
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Afganistan Afgani Afganistan Afgani AFN0.03140.0705
Algieria Dinar Algieria Dinar DZD0.02270.0527
Angola Kwanza Angola Kwanza AOA0.00770.0168
Arabia Saudyjska Rial Arabia Saudyjska Rial SAR1.02001.2600
Argentyna Peso Argentyna Peso ARS0.01000.0800
Armenia Dram Armenia Dram AMD0.00740.0109
Aruba Florin Aruba Florin AWG2.18652.6737
Azerbejdżan Manat Azerbejdżan Manat AZN1.95002.6500
Bahama Dolar Bahama Dolar BSD4.39044.5752
Bahrajn Dinar Bahrajn Dinar BHD9.253315.6442
Bangladesz Taka Bangladesz Taka BDT0.03030.0692
Barbados Dolar Barbados Dolar BBD1.64273.1138
Belize Dolar Belize Dolar BZD1.87532.4190
BiH Marka BiH Marka BAM2.25002.5500
Boliwia Boliviano Boliwia Boliviano BOB0.46920.6891
Bostwana Pula Bostwana Pula BWP0.22110.4437
Brazylia Real Brazylia Real BRL0.88001.0900
Brunei Dolar Brunei Dolar BND2.50004.5000
Burundi Frank Burundi Frank BIF0.00130.0033
CFP Frank CFP Frank XPF0.02820.0456
Chile Peso Chile Peso CLP0.00330.0056
Dominikana Peso Dominikana Peso DOP0.07500.0990
Dżibuti Frank Dżibuti Frank DJF0.01470.0386
Egipt Funt Egipt Funt EGP0.25000.3500
Eswatini Lilangeni Eswatini Lilangeni SZL0.15830.3753
Etiopia Birr Etiopia Birr ETB0.06690.1421
Fidżi Dolar Fidżi Dolar FJD1.32602.1094
Filipiny Peso Filipiny Peso PHP0.06500.0990
Frank CFA Afryka Śr. Frank CFA Afryka Śr. XAF0.00420.0079
Frank CFA Afryka Zach. Frank CFA Afryka Zach. XOF0.00510.0091
Gambia Dalasi Gambia Dalasi GMD0.05890.0859
Ghana Cedi Ghana Cedi GHS0.49200.7020
Gibraltar Funt Gibraltar Funt GIP3.80005.5600
Gujana Dolar Gujana Dolar GYD0.01830.0216
Gulden antylski Gulden antylski ANG2.04032.8403
Gwatemala Quetzal Gwatemala Quetzal GTQ0.48420.6350
Gwinea Frank Gwinea Frank GNF0.03050.0595
Honduras Lempira Honduras Lempira HNL0.14550.1959
Honkong Dolar Honkong Dolar HKD0.45000.5800
Indie Rupia Indie Rupia INR0.03300.0650
Indonezja Rupia Indonezja Rupia IDR0.00020.0004
Iran Rial Iran Rial IRR0.00890.0100
Jamajka Dolar Jamajka Dolar JMD0.02000.1500
Jemen Rial Jemen Rial YER0.01200.0180
Jordania Dinar Jordania Dinar JOD6.05006.7300
Kambodża Riel Kambodża Riel KHR0.00050.0013
Katar Rial Katar Rial QAR0.95001.3200
Kazachstan Tenge Kazachstan Tenge KZT0.00500.0120
Kenia Szyling Kenia Szyling KES0.03000.0500
Kirgistan Som Kirgistan Som KGS0.04120.0557
Kolumbia Peso Kolumbia Peso COP0.00050.0016
Kongo Frank Kongo Frank CDF0.00200.0026
Korea Południowa Won Korea Południowa Won KRW0.30000.4500
Kostaryka Colón Kostaryka Colón CRC0.00430.0100
Kuwejt Dinar Kuwejt Dinar KWD9.500014.5000
Laos Kip Laos Kip LAK0.00020.0005
Lesotho Loti Lesotho Loti LSL0.24090.3014
Liban Funt Liban Funt LBP0.00100.0039
Libia dinar Libia dinar LYD0.85771.8500
Macedonia Denar Macedonia Denar MKD0.06500.0950
Madagaskar Ariary Madagaskar Ariary MGA0.00080.0012
Makau Pataca Makau Pataca MOP0.40960.5796
Malawi Kwacha Malawi Kwacha MWK0.00420.0059
Malediwy Rupia Malediwy Rupia MVR0.20000.3200
Malezja Ringgit Malezja Ringgit MYR0.70001.1200
Maroko Dirham Maroko Dirham MAD0.42000.6500
Mauritius Rupia Mauritius Rupia MUR0.07000.1400
Birma Kiat Birma Kiat MMK0.00190.0026
Mołdawia Lej Mołdawia Lej MDL0.15000.2600
Mongolia Tugrik Mongolia Tugrik MNT0.00090.0017
Mozambik Metical Mozambik Metical MZN0.05240.1021
Namibia Dolar Namibia Dolar NAD0.23400.2970
Nepal Rupia Nepal Rupia NPR0.03240.0383
Nigeria Naira Nigeria Naira NGN0.00340.0121
Nikaragua Cordoba Nikaragua Cordoba NIO0.08590.1347
Nowa Zelandia Dolar Nowa Zelandia Dolar NZD2.60002.9900
Oman Rial Oman Rial OMR8.050012.5000
Pakistan Rupia Pakistan Rupia PKR0.01430.0286
Paragwaj Guaraní Paragwaj Guaraní PYG0.58000.6900
Peru Sol Peru Sol PEN1.10001.4000
RPA Rand RPA Rand ZAR0.25000.3600
Rwanda Frank Rwanda Frank RWF0.00340.0055
RZP Escudo RZP Escudo CVE0.03060.0490
Serbia Dinar Serbia Dinar RSD0.03200.0490
Seszele Rupia Seszele Rupia SCR0.35000.4600
Singapur Dolar Singapur Dolar SGD2.75003.3000
Sir Lanka Rupia Sir Lanka Rupia LKR0.00820.0302
Syria Funt Syria Funt SYP0.00070.0027
Tadżykistan Somoni Tadżykistan Somoni TJS0.34690.4395
Tajwan Dolar Tajwan Dolar TWD0.09000.1800
Tanzania Szyling Tanzania Szyling TZS0.00110.0023
Tonga Paʻanga Tonga Paʻanga TOP1.65322.0968
Trynidad i Tobago Dolar Trynidad i Tobago Dolar TTD0.40620.7347
Tunezja Dinar Tunezja Dinar TND1.45001.6500
Uganda Szyling Uganda Szyling UGX0.00070.0017
Urugwaj Peso Urugwaj Peso UYU0.07160.2216
Uzbekistan Sum Uzbekistan Sum UZS0.29660.5039
Vanuatu Vatu Vanuatu Vatu VUV0.02790.0451
Wietnam Dong Wietnam Dong VND0.11000.2500
Wsch. Karaiby Dolar Wsch. Karaiby Dolar XCD1.21001.6120
Wyspy Salomona Dolar Wyspy Salomona Dolar SBD0.42000.5500
Zambia Kwacha Zambia Kwacha ZMW0.15090.4570
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.
© 2016 - 2021 Kantor Racibórz
Informacje