logo kantoru w Raciborzu
tel. +48 32 441 80 90
Pon-Pt : 9:00-17:00 Sob : 9:00-14:00
47-400 Racibórz ul. Nowa 3
Nowa3@KantoryRaciborz.pl
aktualizacja : 2018-10-22 16:52:43
Ceny hurtowe
WalutaSprzedażKupno
Euro EuroEUR 4.299004.27000
USA dolar USA dolarUSD 3.760003.71500
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.166000.16350
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.885004.82000
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.770003.72000
Ceny detaliczne
WalutaSprzedażKupno
Euro EuroEUR 4.330004.18000
USA dolar USA dolarUSD 3.800003.65000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.170000.16000
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.900004.75000
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.800003.65000
Kanada dolar Kanada dolarCAD 2.920002.76000
Węgry forint Węgry forintHUF 0.014300.01300
Australia dolar Australia dolarAUD 2.700002.55000
Japonia jen Japonia jenJPY 0.034900.03200
Ukraina hrywna Ukraina hrywnaUAH 0.151000.13600
Rumunia lej Rumunia lejRON 0.985000.93000
Dania korona Dania koronaDKK 0.590000.55000
Szwecja korona Szwecja koronaSEK 0.425000.39000
Norwegia korona Norwegia koronaNOK 0.465000.43000
Chorwacja kuna Chorwacja kunaHRK 0.630000.55000
Bułgaria lew Bułgaria lewBGN 2.290002.21600
Rosja rubel Rosja rubelRUB 0.063000.05000
Egipt funt Egipt funtEGP 0.250000.12000
Turcja lira Turcja liraTRY 0.840000.61200
Meksyk peso Meksyk pesoMXN 0.240000.16000
Szkocja funt Szkocja funtSCP 4.750004.55000
Chiny juan Chiny juanCNY 0.550000.51000
Izrael szekla Izrael szeklaILS 1.040000.97000
Dominikana peso Dominikana pesoDOP 0.090000.06500
Albania lek Albania lekALL 0.041000.03300
Honkong dolar Honkong dolarHKD 0.475000.39500
Indie rupia Indie rupiaINR 0.059900.04000
Brazylia real Brazylia realBRL 0.980000.83000
Bośnia i Hercegowina marka Bośnia i Hercegowina markaBAM 2.320002.16000
Arabia Saudyjska rial Arabia Saudyjska rialSAR 1.050000.85000
Jordania dinar Jordania dinarJOD 5.550004.95000
Nowa Zelandia dolar Nowa Zelandia dolarNZD 2.600002.40000
Korea Południowa won Korea Południowa wonKRW 0.003700.00301
Malezja ringgit Malezja ringgitMYR 0.999000.81000
RPA rand RPA randZAR 0.340000.21000
Kenia szyling Kenia szylingKES 0.042000.03100
Tajlandia baht Tajlandia bahtTHB 0.124000.10600
ZEA dirham ZEA dirhamAED 1.035000.98000
Singapur dolar Singapur dolarSGD 2.780002.60000
Macedonia denar Macedonia denarMKD 0.080000.06000
Kazachstan tenge Kazachstan tengeKZT 0.011200.00900
Serbia dinar Serbia dinarRSD 0.040000.03400
Islandia korona Islandia koronaISK 0.039000.03100
Indonezja rupia Indonezja rupiaIDR 0.000350.00020
Białoruś rubel Białoruś rubelBYN 1.900001.65000
Gruzja lari Gruzja lariGEL 1.640001.41000
Maroko dirham Maroko dirhamMAD 0.470000.34000
Mauritius rupia Mauritius rupiaMUR 0.145000.09000
Filipiny peso Filipiny pesoPHP 0.085000.06000
Katar rial Katar rialQAR 1.080000.80000
Tajwan dolar Tajwan dolarTWD 0.125000.08000
Tunezja dinar Tunezja dinarTND 1.800000.60000
Seszele rupia Seszele rupiaSCR 0.350000.15000
Peru sol Peru solPEN 1.290001.10000
Oman rial Oman rialOMR 13.000007.20000
Irlandia funt Irlandia funtIEP 4.600004.00000
Mołdawia lej Mołdawia lejMDL 0.280000.10000
Kuwejt dinar Kuwejt dinarKWD 16.000008.00000
Jamajka dolar Jamajka dolarJMD 0.050000.01100
Kuba peso Kuba pesoCUC 4.800003.00000
Kolumbia peso Kolumbia pesoCOP 0.001600.00090
Chile peso Chile pesoCLP 0.006800.00400
Brunei dolar Brunei dolarBND 3.400001.80000
Bahrajn dinar Bahrajn dinarBHD 15.000007.50000
Barbados dolar Barbados dolarBBD 2.600001.00000
Ceny bilonów
WalutaSprzedażKupno
Euro EuroEUR 4.300003.00000
USA dolar USA dolarUSD 4.000003.65000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.168000.10000
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.800003.20000
Kantor Racibórz Nowa 3

Kantor Racibórz

Czynne :
Poniedziałek-Piątek :
9:00-17:00
Sobota :
9:00-14:00

Telefon : +48 32 415 04 52

Jak do nas trafić :
Kantor znajduje się w centrum miasta naprzeciw Kościoła Parafialnego Wniebowzięcia NMP w Raciborzu, można do nas dojść od rynku kierując się w stronę Placu Długosza.

Nasz Kantor

Tylko u nas najlepsze ceny w mieście! Witam na stronie naszego kantoru, oferujemy atrakcyjne kursy ponad dwudziestu walut świata, w naszej placówce każdy klient ma możliwość negocjowania ceny, można również otrzymać kartę stałego klienta która gwarantuje zawsze lepszą cenę, cena kursu jest również uzależniona od wielkości kwoty jaką Państwo chcą wymienić im większa tym można uzyskać lepszą cenę. Nasz lokal jest doskonale wyposażony : na życzenie można skorzystać z kabiny odizolowanej od otoczenia która zapewnia komfort i bezpieczeństwo przy wymianie większej gotówki. Wieloletnia działalność, miły i fachowy personel zapewni szybką i profesjonalną obsługę.
Serdecznie zapraszamy.

Nasze usługi

WESTERN-UNION
Oferujemy usługę Western-Union która pozwala na natychmiastowe przesyłane gotówki w do każdego oddziału realizujące również tą usługę (aktualnie sto dziewięćdziesiąty krajów), przy czym nie wymagane jest posiadanie rachunku bankowego.

RACHUNKI : ZUS, TPSA, US, ESPEN
W naszym kantorze możesz dokonać płatności za rachunki, gwarantujemy pewność oraz bezpieczeństwo realizacji płatności przy konkurencyjnej cenie.

Wymiana walut w Raciborzu

W naszej placówce proponujemy wymianę dwudziestu walut (na stronie głównej podaliśmy tylko najważniejsze, możliwa jest również wymiana przez konta bankowe. Ceny hurtowe przedstawione na naszej stronie obowiązują przy transakcjach których wartość przekracza 7.000 złotych.

Kantor internetowy
Oferujemy Państwu komfortową metodę wymiany waluty bez potrzeby wychodzenia z domu lub biura i odwiedzenia osobiście lokalu. Obecnie powstały nowe narzędzia umożliwiające dokonywania transakcji szybko i bezpiecznie.
Również nasza firma uruchomiła na początku tego roku portal gdzie każdy klient posiadający rachunek bankowy na terenie naszego kraju może wymienić walutę po bardzo atrakcyjnym kursie, więcej informacji na temat kantoru internetowego oraz inne ważne informacje znajdą Państwo na stronie : wymiana on-line.

Sprzedaż i kupno walut w Żorach zapraszamy do naszych placówek na terenie woj. śląskiego w Katowicach, Rybniku i Żorach.

Przedstawione w portalu aktualne kursy walut w rozumieniu prawa nie stanowią oferty, można je traktować jako jedynie jako informacje.
Copyright © 2013 Kantor Racibórz