tel. +48 32 441 80 90
Czwartek 9:00-17:00
47-400 Racibórz ul. Nowa 3
Nowa3@KantoryRaciborz.pl
Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę lub wymienimy przez konta bankowe.
aktualizacja : 2020-04-02 16:44:20
Ceny hurtowe
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.52004.5900
USA DolarUSD14.13004.2350
Czechy KoronaCZK10016.100016.6000
Wielka Brytania FuntGBP15.10005.2300
Szwajcaria FrankCHF14.26004.3700
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.42004.6200
USA DolarUSD14.03004.3000
Czechy KoronaCZK10015.800016.8000
Wielka Brytania FuntGBP15.00005.2500
Szwajcaria FrankCHF14.18004.4000
Albania LekALL1.00033.000041.0000
Australia DolarAUD12.45002.6300
Bułgaria LewBGN12.15002.3200
Chiny JuanCNY10046.000056.5000
Chorwacja KunaHRK10050.000070.0000
Dania KoronaDKK10057.500064.0000
Gruzja LariGEL11.02001.5000
Izrael SzeklaILS11.00001.1800
Japonia JenJPY1.00034.000038.5000
Kanada DolarCAD12.85003.0500
Meksyk PesoMXN10014.000025.0000
Norwegia KoronaNOK10035.000043.0000
Rosja RubelRUB1.00040.000065.0000
Rumunia LejRON10082.000097.0000
Szwecja KoronaSEK10037.000044.0000
Tajlandia BahtTHB10010.500013.5000
Turcja LiraTRY10055.000072.0000
Ukraina HrywnaUAH10014.000017.0000
Węgry ForintHUF1.00012.000013.8000
ZEA DirhamAED11.00201.1200
Afganistan AfganiAFN10.03510.0742
Algieria DinarDZD10.02190.0519
Angola KwanzaAOA10.00200.0139
Arabia Saudyjska RialSAR11.00681.1368
Argentyna PesoARS10.03030.1203
Armenia DramAMD10.00550.0097
Aruba FlorinAWG11.92462.5246
Azerbejdżan ManatAZN12.20802.5708
Bahama DolarBSD13.92814.3281
Bahrajn DinarBHD18.640313.1403
Bangladesz TakaBDT10.02810.0681
Barbados DolarBBD11.24542.3254
Belize DolarBZD11.51182.3118
Białoruś RubelBYN11.72251.8007
BiH MarkaBAM12.11002.3500
Boliwia BolivianoBOB10.44820.6657
Bostwana PulaBWP10.19220.4422
Brazylia RealBRL10.70001.0100
Brunei DolarBND11.87403.4740
Burundi FrankBIF10.00120.0032
CFP FrankXPF10.03070.0461
Chile PesoCLP10.00350.0063
Dominikana PesoDOP10.06530.0942
Dżibuti FrankDJF10.01320.0371
Egipt FuntEGP10.15000.3200
Eswatini LilangeniSZL10.13050.3305
Etiopia BirrETB10.10700.1320
Fidżi DolarFJD11.32652.0165
Filipiny PesoPHP10.06500.0839
Frank CFA Afryka Śr.XAF10.00430.0078
Frank CFA Afryka Zach.XOF10.00480.0088
Gambia DalasiGMD10.07340.0854
Ghana CediGHS10.62430.8343
Gibraltar FuntGIP14.18125.0812
Gujana DolarGYD10.01700.0203
Gulden antylskiANG11.88212.6821
Gwatemala QuetzalGTQ10.38250.5025
Gwinea FrankGNF1000.02360.0528
Honduras LempiraHNL10.14730.1900
Honkong DolarHKD10.44000.5130
Indie RupiaINR10.04400.0575
Indonezja RupiaIDR10.00030.0003
Iran RialIRR10.00010.0001
Islandia KoronaISK10.02500.0339
Jamajka DolarJMD10.02680.0408
Jemen RialYER10.01280.0190
Jordania DinarJOD15.31005.8200
Kambodża RielKHR10.00080.0012
Katar RialQAR10.99451.1422
Kazachstan TengeKZT10.00780.0108
Kenia SzylingKES10.03500.0435
Kirgistan SomKGS10.04670.0612
Kolumbia PesoCOP10.00080.0015
Kongo FrankCDF10.00220.0026
Korea Południowa WonKRW1000.32410.3791
Kostaryka ColónCRC10.00410.0099
Kuwejt DinarKWD19.412013.9120
Laos KipLAK10.00040.0006
Lesotho LotiLSL10.20660.2566
Liban FuntLBP10.00230.0033
Libia dinarLYD12.08023.1702
Macedonia DenarMKD10.06350.0800
Madagaskar AriaryMGA10.00090.0012
Makau PatacaMOP10.38260.5526
Malawi KwachaMWK10.00450.0062
Malediwy RupiaMVR10.24000.3500
Malezja RinggitMYR10.87001.0200
Maroko DirhamMAD10.37280.4728
Mauritius RupiaMUR10.87790.1179
Birma KiatMMK10.00250.0032
Mołdawia LejMDL10.17200.2756
Mongolia TugrikMNT10.00100.0018
Mozambik MeticalMZN10.04490.0826
Namibia DolarNAD10.19170.2517
Nepal RupiaNPR10.03070.0367
Nigeria NairaNGN10.00300.0120
Nikaragua CordobaNIO10.08780.1338
Nowa Zelandia DolarNZD12.36002.6500
Oman RialOMR18.900011.2000
Pakistan RupiaPKR10.02040.0303
Paragwaj GuaraníPYG1.0000.59930.6793
Peru SolPEN11.06881.3982
RPA RandZAR10.21280.2800
Rwanda FrankRWF10.00340.0055
RZP EscudoCVE10.02960.0506
Salwador ColonSVC10.26580.6658
Serbia DinarRSD10.03500.0450
Seszele RupiaSCR10.21420.4342
Singapur DolarSGD12.77002.9500
Sir Lanka RupiaLKR10.01920.0317
Syria FuntSYP10.00700.0090
Tadżykistan SomoniTJS10.32910.4891
Tajwan DolarTWD10.10000.1400
Tanzania SzylingTZS10.00110.0023
Tonga PaʻangaTOP11.52672.0567
Trynidad i Tobago DolarTTD10.48340.8034
Tunezja DinarTND11.31971.6477
Uganda SzylingUGX10.00050.0016
Urugwaj PesoUYU10.06100.2110
Uzbekistan SumUZS1.0000.37600.5760
Vanuatu VatuVUV10.02400.0442
Wietnam DongVND1.0000.15920.2092
Wsch. Karaiby DolarXCD11.21001.6120
Wyspy Salomona DolarSBD10.44270.4727
Zambia KwachaZMW10.11930.3193
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.3000
USA DolarUSD14.07004.4200
Czechy KoronaCZK10010.000016.6000
Wielka Brytania FuntGBP13.00005.0200
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
Ceny hurtowe
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP14.40004.9000
Australia stary DolarAUD11.8600brak
Austria SzylingATS10022.0000brak
Belgia FrankBEF1.00075.0000brak
Dania stara KoronaDKK10043.0000brak
Czechy stara KoronaCZK10012.0000brak
Chorwacja stara KunaHRK10041.0000brak
Estonia KoronaEEK10019.0000brak
Holandia GuldenNLG10.6100brak
Hongkong stary DolarHKD10036.0000brak
Irlandia stary funtIEP13.7800brak
Japonia stary JenJPY1.00030.0000brak
Kanada stary DolarCAD12.1000brak
Litwa LitLTL10087.2000brak
Luksemburg FrankLUF1.00074.0000brak
Łotwa ŁatLVL14.2400brak
Niemcy MarkaDEM11.4100brak
Norwegia stara KoronaNOK10035.0000brak
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.7600brak
Korona SłowackaSKK10.1000brak
Słowenia TolarSIT1.00010.5000brak
Szwajcaria stary FrankCHF13.10004.0100
Węgry stary ForintHUF1.0009.0000brak
Wyspy Man FuntIMP14.02005.0000
Szkocja FuntSCP14.80004.9500
Jersey FuntJEP14.50005.0000
Irlandia FuntIEP14.50005.0000
funt GuernseyGGP14.57005.0000
Falklandy FuntFKP14.00005.0000
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.56004.9300
Australia stary DolarAUD11.8100brak
Austria SzylingATS10020.0000brak
Belgia FrankBEF1.00071.0000brak
Dania stara KoronaDKK10040.0000brak
Czechy stara KoronaCZK10010.0000brak
Chorwacja stara KunaHRK10040.0000brak
Estonia KoronaEEK10016.0000brak
Holandia GuldenNLG10.5800brak
Hongkong stary DolarHKD10027.0000brak
Irlandia stary funtIEP13.5300brak
Japonia stary JenJPY1.00022.0000brak
Kanada stary DolarCAD12.0500brak
Litwa LitLTL10086.0000brak
Luksemburg FrankLUF1.00070.0000brak
Łotwa ŁatLVL14.1400brak
Niemcy MarkaDEM11.4000brak
Norwegia stara KoronaNOK10032.0000brak
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.4000brak
Korona SłowackaSKK10.0800brak
Słowenia TolarSIT1.00010.0000brak
Szwajcaria stary FrankCHF12.84004.0200
Węgry stary ForintHUF1.0008.5000brak
Wyspy Man FuntIMP14.00005.0200
Szkocja FuntSCP14.53004.9600
Jersey FuntJEP13.58005.0000
Irlandia FuntIEP13.53005.0000
funt GuernseyGGP14.28005.0200
Falklandy FuntFKP14.30005.0200
Wygląd kantoru

Kantory Racibórz


Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Czynne
poniedziałek9:00-17:00
wtorek9:00-17:00
środa9:00-17:00
czwartek9:00-17:00
piątek9:00-17:00
sobotanieczynne
niedzielanieczynne

Jak do nas trafić :
Kantor znajduje się w centrum miasta naprzeciw Kościoła Parafialnego Wniebowzięcia NMP w Raciborzu, można do nas dojść od rynku kierując się w stronę Placu Długosza.

Nasz Kantor

Tylko u nas najlepsze ceny w mieście! Witam na stronie naszego kantoru, oferujemy atrakcyjne kursy ponad dwudziestu walut świata, w naszej placówce każdy klient ma możliwość negocjowania ceny, można również otrzymać kartę stałego klienta która gwarantuje zawsze lepszą cenę, cena kursu jest również uzależniona od wielkości kwoty jaką Państwo chcą wymienić im większa tym można uzyskać lepszą cenę. Nasz lokal jest doskonale wyposażony : na życzenie można skorzystać z kabiny odizolowanej od otoczenia która zapewnia komfort i bezpieczeństwo przy wymianie większej gotówki. Wieloletnia działalność, miły i fachowy personel zapewni szybką i profesjonalną obsługę.
Serdecznie zapraszamy.

Nasze usługi

WESTERN-UNION
Oferujemy usługę Western-Union która pozwala na natychmiastowe przesyłane gotówki w do każdego oddziału realizujące również tą usługę (aktualnie sto dziewięćdziesiąty krajów), przy czym nie wymagane jest posiadanie rachunku bankowego.

RACHUNKI : ZUS, TPSA, US, ESPEN
W naszym kantorze możesz dokonać płatności za rachunki, gwarantujemy pewność oraz bezpieczeństwo realizacji płatności przy konkurencyjnej cenie.

Wymiana walut w Raciborzu

W naszej placówce proponujemy wymianę dwudziestu walut (na stronie głównej podaliśmy tylko najważniejsze, możliwa jest również wymiana przez konta bankowe. Ceny hurtowe przedstawione na naszej stronie obowiązują przy transakcjach których wartość przekracza 7.000 złotych.

Kantor internetowy
Oferujemy Państwu komfortową metodę wymiany waluty bez potrzeby wychodzenia z domu lub biura i odwiedzenia osobiście lokalu. Obecnie powstały nowe narzędzia umożliwiające dokonywania transakcji szybko i bezpiecznie.
Również nasza firma uruchomiła na początku tego roku portal gdzie każdy klient posiadający rachunek bankowy na terenie naszego kraju może wymienić walutę po bardzo atrakcyjnym kursie, więcej informacji na temat kantoru internetowego oraz inne ważne informacje znajdą Państwo na stronie : wymiana on-line.

Sprzedaż i kupno walut w Żorach zapraszamy do naszych placówek na terenie woj. śląskiego w Katowicach, Rybniku i Żorach.

Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.