tel. +48 32 441 80 90
Czwartek 9:00-17:00
47-400 Racibórz ul. Nowa 3
Nowa3@KantoryRaciborz.pl
aktualizacja : 2019-10-17 09:35:24
Ceny hurtowe
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.26504.2930
USA DolarUSD13.85503.9300
Czechy KoronaCZK10016.400016.6800
Wielka Brytania FuntGBP14.91004.9700
Szwajcaria FrankCHF13.87003.9400
Australia DolarAUD12.61002.7000
Kanada DolarCAD12.90002.9800
Dania KoronaDKK10056.700058.5000
Węgry ForintHUF1.00013.050013.9500
Norwegia KoronaNOK10041.500043.5000
Szwecja KoronaSEK10038.800040.5000
Chorwacja KunaHRK10058.000062.0000
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.20004.3500
USA DolarUSD13.83003.9800
Czechy KoronaCZK10016.000017.0000
Wielka Brytania FuntGBP14.75004.9500
Szwajcaria FrankCHF13.83003.9800
Australia DolarAUD12.58002.8300
Bułgaria LewBGN12.21802.3200
Kanada DolarCAD12.87003.0200
Chiny JuanCNY10053.000057.5000
Dania KoronaDKK10055.000059.0000
Węgry ForintHUF1.00013.000014.1000
Izrael SzeklaILS11.11201.1590
Japonia JenJPY1.00035.500039.0000
Meksyk PesoMXN10018.000025.0000
Norwegia KoronaNOK10040.500044.0000
Rumunia LejRON10092.000099.9000
Rosja RubelRUB1.00055.000066.0000
Szwecja KoronaSEK10037.000041.0000
Tajlandia BahtTHB10011.800013.4000
Turcja LiraTRY10068.000077.0000
Ukraina HrywnaUAH10015.000017.2000
Chorwacja KunaHRK10057.000064.2000
Albania LekALL1.00035.000044.0000
ZEA DirhamAED11.04001.0950
Gruzja LariGEL11.33001.5400
Afganistan AfganiAFN1.00030.384070.3840
Algieria DinarDZD1.00021.660042.1600
Angola KwanzaAOA10.00043.3074163.3074
Arabia Saudyjska RialSAR109.391410.6914
Argentyna PesoARS1003.983511.9835
Armenia DramAMD10.00054.274294.2742
Aruba FlorinAWG11.80642.4064
Azerbejdżan ManatAZN11.79642.3964
Bahama DolarBSD13.71164.1116
Bahrajn DinarBHD18.005012.5050
Bangladesz TakaBDT1.00024.550564.5505
Barbados DolarBBD11.11672.1967
Belize DolarBZD11.40582.2058
Białoruś RubelBYN11.79702.0770
BiH MarkaBAM12.00652.3965
Boliwia BolivianoBOB10040.027662.0276
Bostwana PulaBWP10020.204845.2048
Brazylia RealBRL10089.8272107.8272
Brunei DolarBND11.80403.4040
Burundi FrankBIF10.00011.063031.0630
CFP FrankXPF1.00028.107044.1070
Chile PesoCLP10.00040.734568.7345
Dominikana PesoDOP1.00059.976189.9761
Dżibuti FrankDJF1.00011.993034.9930
Egipt FuntEGP10023.062334.0623
Eswatini LilangeniSZL10015.876535.8765
Etiopia BirrETB10011.495813.9958
Fidżi DolarFJD11.29941.9894
Filipiny PesoPHP1006.98908.4890
Frank CFA Afryka Śr.XAF10.00044.790084.7900
Frank CFA Afryka Zach.XOF10.00044.781184.7811
Gambia DalasiGMD1.00068.975680.9756
Ghana CediGHS10060.323681.3236
Gibraltar FuntGIP13.45934.7793
Gujana DolarGYD1.00015.994018.9940
Gulden antylskiANG11.80662.6066
Gwatemala QuetzalGTQ10034.983946.9839
Gwinea FrankGNF10.0002.99864.9986
Honduras LempiraHNL10013.994917.9949
Honkong DolarHKD10042.966749.9667
Indie RupiaINR1005.17005.9700
Indonezja RupiaIDR10.0002.68833.3883
Irak DinarIQD10.00024.689638.1896
Iran RialIRR100.0008.09509.8950
Islandia KoronaISK1.00028.872137.8721
Jamajka DolarJMD1.00024.990738.9907
Jemen RialYER1.00012.046718.0467
Jordania DinarJOD15.45835.8583
Kambodża RielKHR10.0007.696910.9969
Katar RialQAR10.93371.2037
Kazachstan TengeKZT1.0008.494211.4942
Kenia SzylingKES1.00034.987941.9879
Kirgistan SomKGS1.00050.512265.0122
Kolumbia PesoCOP10.0009.063616.0636
Kongo FrankCDF10.00021.692525.8925
Korea Południowa WonKRW10.00031.002736.4027
Kostaryka ColónCRC10.00036.015095.0150
Kuba PesoCUC12.99874.7987
Kuwejt DinarKWD19.492813.9928
Laos KipLAK100.00034.486055.9860
Lesotho LotiLSL10023.491828.4918
Liban FuntLBP10.00020.772531.2725
Libia dinarLYD12.89632.4513
Macedonia DenarMKD1.00064.977681.9776
Madagaskar AriaryMGA10.0008.096711.9967
Makau PatacaMOP10034.984551.9845
Malawi KwachaMWK1.0004.19835.8983
Malediwy RupiaMVR10024.991929.8919
Malezja RinggitMYR108.79789.9978
Maroko DirhamMAD10035.599445.5994
Mauritius RupiaMUR1009.007011.9970
Birma KiatMMK10.00020.991828.0918
Mołdawia LejMDL10020.040527.0405
Mongolia TugrikMNT10.0009.995317.9953
Mozambik MeticalMZN1004.49808.4980
Namibia DolarNAD10021.991827.9918
Nepal RupiaNPR1003.09893.6989
Nigeria NairaNGN1.0002.995014.9950
Nikaragua CordobaNIO1008.194612.7946
Nowa Zelandia DolarNZD12.41832.5983
Oman RialOMR18.563611.2636
Pakistan RupiaPKR1001.97852.9685
Paragwaj GuaraníPYG10.0005.76876.5687
Peru SolPEN11.01561.3456
RPA RandZAR10022.424929.9249
Rwanda FrankRWF1.0003.29875.3987
RZP EscudoCVE1.00027.987748.9877
Salwador ColonSVC10024.133064.1330
Serbia DinarRSD1003.36764.2676
Seszele RupiaSCR10019.990941.9909
Singapur DolarSGD12.77052.9105
Sir Lanka RupiaLKR1001.99933.1993
Syria FuntSYP1.0007.92669.9266
Tadżykistan SomoniTJS10031.604047.6040
Tajwan DolarTWD1008.569214.0692
Tanzania SzylingTZS10.00010.050722.0507
Tonga PaʻangaTOP11.45501.9550
Trynidad i Tobago DolarTTD10044.171872.1718
Tunezja DinarTND10.88571.5657
Turkmenistan ManatTMT10.98901.1890
Uganda SzylingUGX10.0005.031515.0315
Urugwaj PesoUYU1006.975221.9752
Uzbekistan SumUZS100.00034.593054.5930
Vanuatu VatuVUV1.00023.098143.0981
Wietnam DongVND100.00011.941017.9410
Wsch. Karaiby DolarXCD11.25431.6543
Wyspy Salomona DolarSBD10041.984644.9846
Zambia KwachaZMW10019.088539.0885
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.3400
USA DolarUSD13.83004.1800
Czechy KoronaCZK10010.000016.9000
Wielka Brytania FuntGBP13.20004.8000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Szkocja FuntSCP14.20004.9800
Irlandia FuntIEP14.31004.9500
Falklandy FuntFKP13.0000brak
Wyspy Man FuntIMP13.00004.8000
funt GuernseyGGP13.00004.8000
Jersey FuntJEP13.00004.8000
Niemcy MarkaDEM11.40002.2000
Łotwa ŁatLVL14.0000brak
Litwa LitLTL11.0000brak
Anglia stary FuntGBS13.00004.8500
Austria SzylingATS10015.000026.0000
Słowenia TolarSIT1.00010.0000brak
Belgia FrankBEF1.00065.0000brak
Dania stara KoronaDKS10040.0000brak
Hiszpania PesetaESP1.00015.0000brak
Holandia GuldenNLG11.3100brak
Luksemburg FrankLUF1.00060.0000brak
Norwegia stara KoronaNOS10030.0000brak
Korona SłowackaSKK1.00080.0000brak
Estonia KoronaEEK10018.0000brak
Wygląd kantoru

Kantory Racibórz


Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Czynne
poniedziałek9:00-17:00
wtorek9:00-17:00
środa9:00-17:00
czwartek9:00-17:00
piątek9:00-17:00
sobotanieczynne
niedzielanieczynne

Jak do nas trafić :
Kantor znajduje się w centrum miasta naprzeciw Kościoła Parafialnego Wniebowzięcia NMP w Raciborzu, można do nas dojść od rynku kierując się w stronę Placu Długosza.

Nasz Kantor

Tylko u nas najlepsze ceny w mieście! Witam na stronie naszego kantoru, oferujemy atrakcyjne kursy ponad dwudziestu walut świata, w naszej placówce każdy klient ma możliwość negocjowania ceny, można również otrzymać kartę stałego klienta która gwarantuje zawsze lepszą cenę, cena kursu jest również uzależniona od wielkości kwoty jaką Państwo chcą wymienić im większa tym można uzyskać lepszą cenę. Nasz lokal jest doskonale wyposażony : na życzenie można skorzystać z kabiny odizolowanej od otoczenia która zapewnia komfort i bezpieczeństwo przy wymianie większej gotówki. Wieloletnia działalność, miły i fachowy personel zapewni szybką i profesjonalną obsługę.
Serdecznie zapraszamy.

Nasze usługi

WESTERN-UNION
Oferujemy usługę Western-Union która pozwala na natychmiastowe przesyłane gotówki w do każdego oddziału realizujące również tą usługę (aktualnie sto dziewięćdziesiąty krajów), przy czym nie wymagane jest posiadanie rachunku bankowego.

RACHUNKI : ZUS, TPSA, US, ESPEN
W naszym kantorze możesz dokonać płatności za rachunki, gwarantujemy pewność oraz bezpieczeństwo realizacji płatności przy konkurencyjnej cenie.

Wymiana walut w Raciborzu

W naszej placówce proponujemy wymianę dwudziestu walut (na stronie głównej podaliśmy tylko najważniejsze, możliwa jest również wymiana przez konta bankowe. Ceny hurtowe przedstawione na naszej stronie obowiązują przy transakcjach których wartość przekracza 7.000 złotych.

Kantor internetowy
Oferujemy Państwu komfortową metodę wymiany waluty bez potrzeby wychodzenia z domu lub biura i odwiedzenia osobiście lokalu. Obecnie powstały nowe narzędzia umożliwiające dokonywania transakcji szybko i bezpiecznie.
Również nasza firma uruchomiła na początku tego roku portal gdzie każdy klient posiadający rachunek bankowy na terenie naszego kraju może wymienić walutę po bardzo atrakcyjnym kursie, więcej informacji na temat kantoru internetowego oraz inne ważne informacje znajdą Państwo na stronie : wymiana on-line.

Sprzedaż i kupno walut w Żorach zapraszamy do naszych placówek na terenie woj. śląskiego w Katowicach, Rybniku i Żorach.

Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.