tel. +48 32 441 80 90
Środa 9:00-17:00
47-400 Racibórz ul. Nowa 3
Nowa3@KantoryRaciborz.pl
Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę lub wymienimy przez konta bankowe.
aktualizacja : 2020-09-22 16:45:17
Ceny hurtowe
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.45694.5069
USA DolarUSD13.80933.8693
Czechy KoronaCZK10016.330016.7300
Wielka Brytania FuntGBP14.83064.9106
Szwajcaria FrankCHF14.12414.1841
Australia DolarAUD12.67702.7570
Dania KoronaDKK10058.240060.5400
Kanada DolarCAD12.82602.9160
Norwegia KoronaNOK10039.740041.2400
Szwecja KoronaSEK10041.040043.2400
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.35004.5200
USA DolarUSD13.75003.9000
Czechy KoronaCZK10016.000017.0000
Wielka Brytania FuntGBP14.80004.9500
Szwajcaria FrankCHF14.05004.2200
Albania LekALL1.00030.000047.0000
Australia DolarAUD12.67002.7900
Bułgaria LewBGN12.25002.4500
Chiny JuanCNY10044.000058.0000
Chorwacja KunaHRK10055.500065.0000
Dania KoronaDKK10058.000061.5000
Gruzja LariGEL11.11001.5000
Izrael SzeklaILS10.93001.1800
Japonia JenJPY1.00033.000039.0000
Kanada DolarCAD12.79002.9200
Meksyk PesoMXN10011.000024.0000
Norwegia KoronaNOK10039.000042.5000
Rosja RubelRUB1.00046.000064.5000
Rumunia LejRON10083.000095.0000
Szwecja KoronaSEK10040.500043.5000
Tajlandia BahtTHB10010.200013.5000
Turcja LiraTRY10050.000071.0000
Ukraina HrywnaUAH10012.000016.0000
Węgry ForintHUF1.00012.000014.0000
ZEA DirhamAED10.90001.0700
Afganistan AfganiAFN10.02970.0688
Algieria DinarDZD10.01800.0480
Angola KwanzaAOA1-0.00000.0119
Arabia Saudyjska RialSAR10.84001.1700
Argentyna PesoARS10.02500.1100
Armenia DramAMD10.00550.0099
Aruba FlorinAWG11.70302.3030
Azerbejdżan ManatAZN11.60002.5000
Bahama DolarBSD13.52533.9253
Bahrajn DinarBHD17.616712.0270
Bangladesz TakaBDT10.02310.0631
Barbados DolarBBD11.80002.3000
Belize DolarBZD11.80002.3000
Białoruś RubelBYN11.07001.7000
BiH MarkaBAM12.12002.5000
Boliwia BolivianoBOB10.40000.6500
Bostwana PulaBWP10.18990.4399
Brazylia RealBRL10.58000.7900
Brunei DolarBND12.50003.5000
Burundi FrankBIF10.00090.0029
CFP FrankXPF10.02980.0452
Chile PesoCLP10.00360.0064
Dominikana PesoDOP10.05800.0950
Dżibuti FrankDJF10.01050.0344
Egipt FuntEGP10.19000.3200
Eswatini LilangeniSZL10.12840.3284
Etiopia BirrETB10.08360.1086
Fidżi DolarFJD11.29681.9868
Filipiny PesoPHP10.06500.0900
Frank CFA Afryka Śr.XAF10.00420.0079
Frank CFA Afryka Zach.XOF10.00470.0087
Gambia DalasiGMD10.07310.0890
Ghana CediGHS10.55580.7658
Gibraltar FuntGIP13.91344.8134
Gujana DolarGYD10.01470.0180
Gulden antylskiANG11.60692.4069
Gwatemala QuetzalGTQ10.45000.5700
Gwinea FrankGNF1000.01860.0476
Honduras LempiraHNL10.12850.1713
Honkong DolarHKD10.42000.5500
Indie RupiaINR10.04010.0595
Indonezja RupiaIDR10.00020.0003
Iran RialIRR10.00010.0001
Islandia KoronaISK10.01790.0299
Jamajka DolarJMD10.02000.0290
Jemen RialYER10.01090.0171
Jordania DinarJOD14.55005.8900
Kambodża RielKHR10.00070.0013
Katar RialQAR10.82001.1200
Kazachstan TengeKZT10.00500.0120
Kenia SzylingKES10.02500.0450
Kirgistan SomKGS10.04330.0578
Kolumbia PesoCOP10.00080.0016
Kongo FrankCDF10.00200.0026
Korea Południowa WonKRW1000.25000.3850
Kostaryka ColónCRC10.00430.0100
Kuwejt DinarKWD19.000014.0000
Laos KipLAK10.00030.0005
Lesotho LotiLSL10.20460.2546
Liban FuntLBP10.00100.0039
Libia dinarLYD11.88712.9771
Macedonia DenarMKD10.05000.0800
Madagaskar AriaryMGA10.00070.0012
Makau PatacaMOP10.33230.5023
Malawi KwachaMWK10.00380.0055
Malediwy RupiaMVR10.20000.3200
Malezja RinggitMYR10.80001.0500
Maroko DirhamMAD10.34000.4800
Mauritius RupiaMUR10.07000.1200
Birma KiatMMK10.00240.0031
Mołdawia LejMDL10.18000.2700
Mongolia TugrikMNT10.00080.0016
Mozambik MeticalMZN10.03570.0854
Namibia DolarNAD10.18970.2497
Nepal RupiaNPR10.02830.0343
Nigeria NairaNGN10.00300.0130
Nikaragua CordobaNIO10.07410.1201
Nowa Zelandia DolarNZD12.30002.5500
Oman RialOMR17.600011.2000
Pakistan RupiaPKR10.02000.0310
Paragwaj GuaraníPYG1.0000.58000.6900
Peru SolPEN10.88001.2200
RPA RandZAR10.17000.2800
Rwanda FrankRWF10.00290.0050
RZP EscudoCVE10.03060.0516
Salwador ColonSVC10.21990.6199
Serbia DinarRSD10.03200.0420
Seszele RupiaSCR10.15000.3600
Singapur DolarSGD12.40003.1000
Sir Lanka RupiaLKR10.01500.0350
Syria FuntSYP10.00190.0039
Tadżykistan SomoniTJS10.28520.4452
Tajwan DolarTWD10.10000.1500
Tanzania SzylingTZS10.00090.0021
Tonga PaʻangaTOP11.40721.9372
Trynidad i Tobago DolarTTD10.31330.7133
Tunezja DinarTND11.22001.5700
Uganda SzylingUGX10.00050.0015
Urugwaj PesoUYU10.05350.2035
Uzbekistan SumUZS1.0000.35000.5573
Vanuatu VatuVUV10.02360.0438
Wietnam DongVND1.0000.07000.2200
Wsch. Karaiby DolarXCD11.21001.6120
Wyspy Salomona DolarSBD10.42000.5500
Zambia KwachaZMW10.08010.3832
USA DolarUSD00.00000.0000
Australia DolarAUD00.00000.0000
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.3000
USA DolarUSD13.75004.1000
Czechy KoronaCZK10010.000016.9000
Wielka Brytania FuntGBP13.00005.0200
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
Ceny hurtowe
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.80004.8000
Australia stary DolarAUD11.85002.6200
Austria SzylingATS10.23000.2750
Belgia FrankBEF10.07900.0930
Dania stara KoronaDKK10.43000.5000
Czechy stara KoronaCZK10.12000.1600
Chorwacja stara KunaHRK10.41000.5500
Estonia KoronaEEK10.20300.2390
Holandia GuldenNLG10.63001.7000
Hongkong stary DolarHKD10.30000.4600
Irlandia stary funtIEP13.80004.7500
Japonia stary JenJPY10.02400.0335
Kanada stary DolarCAD12.05002.7900
Litwa LitLTL10.92001.0800
Luksemburg FrankLUF10.07900.0930
Łotwa ŁatLVL14.50005.3200
Niemcy MarkaDEM11.70001.9500
Norwegia stara KoronaNOK10.31000.3680
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.70002.4300
Korona SłowackaSKK10.10600.1240
Słowenia TolarSIT10.01320.0156
Szwajcaria stary FrankCHF13.00004.0500
Węgry stary ForintHUF10.00920.0110
Wyspy Man FuntIMP14.45004.9000
Szkocja FuntSCP14.70004.8700
Jersey FuntJEP13.40004.9000
Irlandia FuntIEP14.60004.9100
funt GuernseyGGP14.43004.9000
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.00004.8500
Australia stary DolarAUD11.82002.6500
Austria SzylingATS10.22000.2800
Belgia FrankBEF10.07600.0940
Dania stara KoronaDKK10.41000.5500
Czechy stara KoronaCZK10.11000.1620
Chorwacja stara KunaHRK10.40000.5800
Estonia KoronaEEK10.20000.2400
Holandia GuldenNLG10.62001.7100
Hongkong stary DolarHKD10.28000.4700
Irlandia stary funtIEP13.60004.7600
Japonia stary JenJPY10.02300.0340
Kanada stary DolarCAD12.00002.8000
Litwa LitLTL10.90001.0900
Luksemburg FrankLUF10.07700.0950
Łotwa ŁatLVL14.45005.3250
Niemcy MarkaDEM11.65002.0000
Norwegia stara KoronaNOK10.30000.3800
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.50002.4350
Korona SłowackaSKK10.10300.1250
Słowenia TolarSIT10.01290.0158
Szwajcaria stary FrankCHF12.90004.0700
Węgry stary ForintHUF10.00900.0115
Wyspy Man FuntIMP13.95004.8100
Szkocja FuntSCP14.50004.9000
Jersey FuntJEP13.30004.9000
Irlandia FuntIEP13.55004.9300
funt GuernseyGGP13.30004.9200
Wygląd kantoru

Kantory Racibórz


Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Czynne
poniedziałek9:00-17:00
wtorek9:00-17:00
środa9:00-17:00
czwartek9:00-17:00
piątek9:00-17:00
sobotanieczynne
niedzielanieczynne

Jak do nas trafić :
Kantor znajduje się w centrum miasta naprzeciw Kościoła Parafialnego Wniebowzięcia NMP w Raciborzu, można do nas dojść od rynku kierując się w stronę Placu Długosza.

Nasz Kantor

Tylko u nas najlepsze ceny w mieście! Witam na stronie naszego kantoru, oferujemy atrakcyjne kursy ponad dwudziestu walut świata, w naszej placówce każdy klient ma możliwość negocjowania ceny, można również otrzymać kartę stałego klienta która gwarantuje zawsze lepszą cenę, cena kursu jest również uzależniona od wielkości kwoty jaką Państwo chcą wymienić im większa tym można uzyskać lepszą cenę. Nasz lokal jest doskonale wyposażony : na życzenie można skorzystać z kabiny odizolowanej od otoczenia która zapewnia komfort i bezpieczeństwo przy wymianie większej gotówki. Wieloletnia działalność, miły i fachowy personel zapewni szybką i profesjonalną obsługę.
Serdecznie zapraszamy.

Nasze usługi

WESTERN-UNION
Oferujemy usługę Western-Union która pozwala na natychmiastowe przesyłane gotówki w do każdego oddziału realizujące również tą usługę (aktualnie sto dziewięćdziesiąty krajów), przy czym nie wymagane jest posiadanie rachunku bankowego.

RACHUNKI : ZUS, TPSA, US, ESPEN
W naszym kantorze możesz dokonać płatności za rachunki, gwarantujemy pewność oraz bezpieczeństwo realizacji płatności przy konkurencyjnej cenie.

Wymiana walut w Raciborzu

W naszej placówce proponujemy wymianę dwudziestu walut (na stronie głównej podaliśmy tylko najważniejsze, możliwa jest również wymiana przez konta bankowe. Ceny hurtowe przedstawione na naszej stronie obowiązują przy transakcjach których wartość przekracza 7.000 złotych.

Kantor internetowy
Oferujemy Państwu komfortową metodę wymiany waluty bez potrzeby wychodzenia z domu lub biura i odwiedzenia osobiście lokalu. Obecnie powstały nowe narzędzia umożliwiające dokonywania transakcji szybko i bezpiecznie.
Również nasza firma uruchomiła na początku tego roku portal gdzie każdy klient posiadający rachunek bankowy na terenie naszego kraju może wymienić walutę po bardzo atrakcyjnym kursie, więcej informacji na temat kantoru internetowego oraz inne ważne informacje znajdą Państwo na stronie : wymiana on-line.

Sprzedaż i kupno walut w Żorach zapraszamy do naszych placówek na terenie woj. śląskiego w Katowicach, Rybniku i Żorach.

Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.