tel. +48 32 441 80 90
Niedziela
47-400 Racibórz ul. Nowa 3
Nowa3@KantoryRaciborz.pl
Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę lub wymienimy przez konta bankowe.
aktualizacja : 2020-07-10 16:50:52
Ceny hurtowe
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.44004.4800
USA DolarUSD13.93004.0500
Czechy KoronaCZK10016.400016.8000
Wielka Brytania FuntGBP14.95005.0300
Szwajcaria FrankCHF14.16004.2400
Dania KoronaDKK10058.000061.0000
Norwegia KoronaNOK10039.500042.5000
Szwecja KoronaSEK10040.000043.5000
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.35004.5000
USA DolarUSD13.90004.0800
Czechy KoronaCZK10016.000017.0000
Wielka Brytania FuntGBP14.95005.0500
Szwajcaria FrankCHF14.10004.2500
Albania LekALL1.00033.000041.0000
Australia DolarAUD12.66002.7800
Bułgaria LewBGN12.10002.4200
Chiny JuanCNY10046.000056.5000
Chorwacja KunaHRK10059.000068.0000
Dania KoronaDKK10057.800061.0000
Gruzja LariGEL11.15001.5000
Izrael SzeklaILS10.90001.1000
Japonia JenJPY1.00034.000042.0000
Kanada DolarCAD12.83002.9500
Meksyk PesoMXN10014.000023.0000
Norwegia KoronaNOK10039.000043.0000
Rosja RubelRUB1.00040.000065.0000
Rumunia LejRON10082.000097.0000
Szwecja KoronaSEK10040.800044.0000
Tajlandia BahtTHB10010.500013.6000
Turcja LiraTRY10050.000070.0000
Ukraina HrywnaUAH10013.000016.5000
Węgry ForintHUF1.00012.400014.5000
ZEA DirhamAED11.00201.1500
Afganistan AfganiAFN10.03220.0713
Algieria DinarDZD10.01920.0492
Angola KwanzaAOA10.00090.0128
Arabia Saudyjska RialSAR10.93001.1700
Argentyna PesoARS10.02500.1100
Armenia DramAMD10.00550.0099
Aruba FlorinAWG11.81742.4174
Azerbejdżan ManatAZN11.81002.6495
Bahama DolarBSD13.73664.1366
Bahrajn DinarBHD18.089812.5898
Bangladesz TakaBDT10.02530.0653
Barbados DolarBBD11.80002.3000
Belize DolarBZD11.80002.3000
Białoruś RubelBYN11.35001.9900
BiH MarkaBAM12.01002.5000
Boliwia BolivianoBOB10.40000.6500
Bostwana PulaBWP10.18990.4399
Brazylia RealBRL10.67000.9200
Brunei DolarBND12.50003.5000
Burundi FrankBIF10.00100.0030
CFP FrankXPF10.02990.0454
Chile PesoCLP10.00360.0064
Dominikana PesoDOP10.05500.0950
Dżibuti FrankDJF10.01210.0360
Egipt FuntEGP10.19000.3200
Eswatini LilangeniSZL10.13200.3320
Etiopia BirrETB10.09390.1189
Fidżi DolarFJD11.34272.0327
Filipiny PesoPHP10.06500.0900
Frank CFA Afryka Śr.XAF10.00420.0079
Frank CFA Afryka Zach.XOF10.00480.0087
Gambia DalasiGMD10.07310.0890
Ghana CediGHS10.58010.7901
Gibraltar FuntGIP14.01844.9184
Gujana DolarGYD10.01600.0194
Gulden antylskiANG11.76742.5674
Gwatemala QuetzalGTQ10.45000.5700
Gwinea FrankGNF1000.02160.0506
Honduras LempiraHNL10.13960.1823
Honkong DolarHKD10.44000.5500
Indie RupiaINR10.04010.0595
Indonezja RupiaIDR10.00020.0003
Iran RialIRR10.00010.0001
Islandia KoronaISK10.02200.0339
Jamajka DolarJMD10.02200.0340
Jemen RialYER10.01210.0183
Jordania DinarJOD15.10006.2700
Kambodża RielKHR10.00070.0013
Katar RialQAR10.93901.1563
Kazachstan TengeKZT10.00700.0120
Kenia SzylingKES10.02500.0450
Kirgistan SomKGS10.04670.0612
Kolumbia PesoCOP10.00080.0016
Kongo FrankCDF10.00200.0026
Korea Południowa WonKRW1000.27000.3850
Kostaryka ColónCRC10.00430.0100
Kuwejt DinarKWD19.000013.9120
Laos KipLAK10.00030.0006
Lesotho LotiLSL10.20820.2582
Liban FuntLBP10.00100.0039
Libia dinarLYD11.95293.0429
Macedonia DenarMKD10.06000.0900
Madagaskar AriaryMGA10.00080.0012
Makau PatacaMOP10.35840.5284
Malawi KwachaMWK10.00420.0059
Malediwy RupiaMVR10.20000.3200
Malezja RinggitMYR10.80001.0500
Maroko DirhamMAD10.34000.4800
Mauritius RupiaMUR10.82000.1200
Birma KiatMMK10.00240.0031
Mołdawia LejMDL10.18050.2842
Mongolia TugrikMNT10.00090.0017
Mozambik MeticalMZN10.04010.0779
Namibia DolarNAD10.19320.2532
Nepal RupiaNPR10.02940.0354
Nigeria NairaNGN10.00300.0130
Nikaragua CordobaNIO10.07970.1257
Nowa Zelandia DolarNZD12.30002.6500
Oman RialOMR18.500011.2000
Pakistan RupiaPKR10.02160.0310
Paragwaj GuaraníPYG1.0000.61060.6900
Peru SolPEN11.08001.3900
RPA RandZAR10.17000.2800
Rwanda FrankRWF10.00320.0053
RZP EscudoCVE10.03060.0516
Salwador ColonSVC10.24350.6435
Serbia DinarRSD10.03200.0420
Seszele RupiaSCR10.18000.3639
Singapur DolarSGD12.61003.1000
Sir Lanka RupiaLKR10.01500.0350
Syria FuntSYP10.00210.0041
Tadżykistan SomoniTJS10.30260.4626
Tajwan DolarTWD10.10000.1500
Tanzania SzylingTZS10.00100.0022
Tonga PaʻangaTOP11.49462.0246
Trynidad i Tobago DolarTTD10.45420.7742
Tunezja DinarTND11.32991.6580
Uganda SzylingUGX10.00050.0015
Urugwaj PesoUYU10.05580.2058
Uzbekistan SumUZS1.0000.35000.5573
Vanuatu VatuVUV10.02440.0446
Wietnam DongVND1.0000.14000.2200
Wsch. Karaiby DolarXCD11.21001.6120
Wyspy Salomona DolarSBD10.42000.5500
Zambia KwachaZMW10.11170.3117
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.3000
USA DolarUSD13.90004.2500
Czechy KoronaCZK10010.000016.8000
Wielka Brytania FuntGBP13.00005.0200
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
Ceny hurtowe
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.80004.8400
Australia stary DolarAUD11.91002.6600
Austria SzylingATS10.22000.2800
Belgia FrankBEF10.07800.0940
Dania stara KoronaDKK10.44000.5300
Czechy stara KoronaCZK10.12000.1600
Chorwacja stara KunaHRK10.41000.5500
Estonia KoronaEEK10.20000.2450
Holandia GuldenNLG10.62001.7500
Hongkong stary DolarHKD10.32000.4300
Irlandia stary funtIEP13.90004.8300
Japonia stary JenJPY10.02500.0350
Kanada stary DolarCAD12.10002.8500
Litwa LitLTL10.92001.1300
Luksemburg FrankLUF10.07900.0950
Łotwa ŁatLVL14.52005.4100
Niemcy MarkaDEM11.70002.2000
Norwegia stara KoronaNOK10.30000.4000
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.70002.3000
Korona SłowackaSKK10.10600.1270
Słowenia TolarSIT10.01320.0160
Szwajcaria stary FrankCHF13.10004.1300
Węgry stary ForintHUF10.00920.0115
Wyspy Man FuntIMP14.45004.9000
Szkocja FuntSCP14.42004.9000
Jersey FuntJEP14.20004.9000
Irlandia FuntIEP14.20004.9000
funt GuernseyGGP14.20004.9000
Falklandy FuntFKP14.20004.9000
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.46004.8700
Australia stary DolarAUD11.89002.7000
Austria SzylingATS10.21000.2900
Belgia FrankBEF10.07680.0950
Dania stara KoronaDKK10.42000.5500
Czechy stara KoronaCZK10.11000.1620
Chorwacja stara KunaHRK10.40000.5800
Estonia KoronaEEK10.19800.2500
Holandia GuldenNLG10.60001.8000
Hongkong stary DolarHKD10.27000.4500
Irlandia stary funtIEP13.60004.8500
Japonia stary JenJPY10.02400.0360
Kanada stary DolarCAD12.07002.8700
Litwa LitLTL10.90001.1500
Luksemburg FrankLUF10.07700.1000
Łotwa ŁatLVL14.45005.4300
Niemcy MarkaDEM11.65002.2200
Norwegia stara KoronaNOK10.29000.4200
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.50002.3500
Korona SłowackaSKK10.10300.1300
Słowenia TolarSIT10.01290.0163
Szwajcaria stary FrankCHF12.90004.1500
Węgry stary ForintHUF10.00880.0120
Wyspy Man FuntIMP13.95004.9200
Szkocja FuntSCP14.40004.9200
Jersey FuntJEP13.95004.9200
Irlandia FuntIEP13.95004.9200
funt GuernseyGGP13.95004.9200
Falklandy FuntFKP13.95004.9200
Wygląd kantoru

Kantory Racibórz


Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Czynne
poniedziałek9:00-17:00
wtorek9:00-17:00
środa9:00-17:00
czwartek9:00-17:00
piątek9:00-17:00
sobotanieczynne
niedzielanieczynne

Jak do nas trafić :
Kantor znajduje się w centrum miasta naprzeciw Kościoła Parafialnego Wniebowzięcia NMP w Raciborzu, można do nas dojść od rynku kierując się w stronę Placu Długosza.

Nasz Kantor

Tylko u nas najlepsze ceny w mieście! Witam na stronie naszego kantoru, oferujemy atrakcyjne kursy ponad dwudziestu walut świata, w naszej placówce każdy klient ma możliwość negocjowania ceny, można również otrzymać kartę stałego klienta która gwarantuje zawsze lepszą cenę, cena kursu jest również uzależniona od wielkości kwoty jaką Państwo chcą wymienić im większa tym można uzyskać lepszą cenę. Nasz lokal jest doskonale wyposażony : na życzenie można skorzystać z kabiny odizolowanej od otoczenia która zapewnia komfort i bezpieczeństwo przy wymianie większej gotówki. Wieloletnia działalność, miły i fachowy personel zapewni szybką i profesjonalną obsługę.
Serdecznie zapraszamy.

Nasze usługi

WESTERN-UNION
Oferujemy usługę Western-Union która pozwala na natychmiastowe przesyłane gotówki w do każdego oddziału realizujące również tą usługę (aktualnie sto dziewięćdziesiąty krajów), przy czym nie wymagane jest posiadanie rachunku bankowego.

RACHUNKI : ZUS, TPSA, US, ESPEN
W naszym kantorze możesz dokonać płatności za rachunki, gwarantujemy pewność oraz bezpieczeństwo realizacji płatności przy konkurencyjnej cenie.

Wymiana walut w Raciborzu

W naszej placówce proponujemy wymianę dwudziestu walut (na stronie głównej podaliśmy tylko najważniejsze, możliwa jest również wymiana przez konta bankowe. Ceny hurtowe przedstawione na naszej stronie obowiązują przy transakcjach których wartość przekracza 7.000 złotych.

Kantor internetowy
Oferujemy Państwu komfortową metodę wymiany waluty bez potrzeby wychodzenia z domu lub biura i odwiedzenia osobiście lokalu. Obecnie powstały nowe narzędzia umożliwiające dokonywania transakcji szybko i bezpiecznie.
Również nasza firma uruchomiła na początku tego roku portal gdzie każdy klient posiadający rachunek bankowy na terenie naszego kraju może wymienić walutę po bardzo atrakcyjnym kursie, więcej informacji na temat kantoru internetowego oraz inne ważne informacje znajdą Państwo na stronie : wymiana on-line.

Sprzedaż i kupno walut w Żorach zapraszamy do naszych placówek na terenie woj. śląskiego w Katowicach, Rybniku i Żorach.

Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.