tel. +48 32 441 80 90
Piątek 9:00-17:00
47-400 Racibórz ul. Nowa 3
Nowa3@KantoryRaciborz.pl
aktualizacja : 2021-05-07 16:42:58
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
Obowiązują od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.52004.5850
USA DolarUSD13.75003.8500
Czechy KoronaCZK10017.400017.8000
Wielka Brytania FuntGBP15.19065.2606
Szwajcaria FrankCHF14.11594.1759
Australia DolarAUD12.89172.9517
Dania KoronaDKK10060.480061.2800
Kanada DolarCAD13.03103.0960
Norwegia KoronaNOK10044.700046.0000
Szwecja KoronaSEK10044.210045.3100
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.45004.6000
USA DolarUSD13.70003.9000
Czechy KoronaCZK10016.900017.9000
Wielka Brytania FuntGBP15.15005.3500
Szwajcaria FrankCHF14.00004.2000
Albania LekALL1.00025.000044.5000
Australia DolarAUD12.85002.9700
Bułgaria LewBGN12.10002.5000
Chiny JuanCNY10040.000058.0000
Chorwacja KunaHRK10057.000064.0000
Dania KoronaDKK10059.000062.0000
Gruzja LariGEL10.90001.4500
Izrael SzeklaILS10.80001.1600
Japonia JenJPY1.00025.000039.0000
Kanada DolarCAD13.02003.1300
Meksyk PesoMXN10018.500023.9000
Norwegia KoronaNOK10043.000046.5000
Rosja RubelRUB1.00038.000060.0000
Rumunia LejRON10075.000093.5000
Szwecja KoronaSEK10042.500046.0000
Tajlandia BahtTHB1008.500013.7000
Turcja LiraTRY10040.000069.5000
Ukraina HrywnaUAH10011.000016.0000
Węgry ForintHUF1.00012.000013.3000
ZEA DirhamAED10.82001.1100
Afganistan AfganiAFN10.02900.0681
Algieria DinarDZD10.01680.0468
Angola KwanzaAOA10.00260.0117
Arabia Saudyjska RialSAR10.84001.1500
Argentyna PesoARS10.01000.0800
Armenia DramAMD10.00500.0099
Aruba FlorinAWG11.82862.3159
Azerbejdżan ManatAZN11.55002.2550
Bahama DolarBSD13.70003.9007
Bahrajn DinarBHD17.624612.0349
Bangladesz TakaBDT10.02380.0657
Barbados DolarBBD11.70002.3000
Belize DolarBZD11.80002.3000
Białoruś RubelBYN11.05001.6500
BiH MarkaBAM12.02002.5500
Boliwia BolivianoBOB10.40000.6500
Bostwana PulaBWP10.18990.4399
Brazylia RealBRL10.60000.9900
Brunei DolarBND12.50003.5000
Burundi FrankBIF10.00110.0029
CFP FrankXPF10.03070.0461
Chile PesoCLP10.00300.0054
Dominikana PesoDOP10.06200.0900
Dżibuti FrankDJF10.01050.0344
Egipt FuntEGP10.22000.3000
Eswatini LilangeniSZL10.16190.3619
Etiopia BirrETB10.07130.0963
Fidżi DolarFJD11.37092.0609
Filipiny PesoPHP10.06000.0880
Frank CFA Afryka Śr.XAF10.00420.0079
Frank CFA Afryka Zach.XOF10.00470.0087
Gambia DalasiGMD10.05800.0850
Ghana CediGHS10.55580.7658
Gibraltar FuntGIP13.91344.8134
Gujana DolarGYD10.01470.0180
Gulden antylskiANG11.60692.4069
Gwatemala QuetzalGTQ10.45000.5700
Gwinea FrankGNF1000.01860.0476
Honduras LempiraHNL10.12850.1713
Honkong DolarHKD10.38000.5200
Indie RupiaINR10.03300.0570
Indonezja RupiaIDR10.00020.0003
Iran RialIRR10.00010.0001
Islandia KoronaISK10.02300.0330
Jamajka DolarJMD10.02000.0310
Jemen RialYER10.01200.0171
Jordania DinarJOD14.55005.8000
Kambodża RielKHR10.00050.0013
Katar RialQAR10.82001.1200
Kazachstan TengeKZT10.00500.0120
Kenia SzylingKES10.02500.0450
Kirgistan SomKGS10.04020.0547
Kolumbia PesoCOP10.00080.0016
Kongo FrankCDF10.00200.0026
Korea Południowa WonKRW1000.20000.3800
Kostaryka ColónCRC10.00430.0100
Kuwejt DinarKWD19.500014.0000
Laos KipLAK10.00030.0005
Lesotho LotiLSL10.23800.2880
Liban FuntLBP10.00100.0039
Libia dinarLYD1-0.01661.0734
Macedonia DenarMKD10.05000.0800
Madagaskar AriaryMGA10.00080.0012
Makau PatacaMOP10.33440.5044
Malawi KwachaMWK10.00360.0053
Malediwy RupiaMVR10.20000.3200
Malezja RinggitMYR10.50001.0500
Maroko DirhamMAD10.32000.4800
Mauritius RupiaMUR10.07000.1200
Birma KiatMMK10.00200.0027
Mołdawia LejMDL10.13000.2500
Mongolia TugrikMNT10.00080.0016
Mozambik MeticalMZN10.05020.0999
Namibia DolarNAD10.22300.2830
Nepal RupiaNPR10.02810.0341
Nigeria NairaNGN10.00300.0130
Nikaragua CordobaNIO10.07320.1192
Nowa Zelandia DolarNZD12.30002.8500
Oman RialOMR17.600011.2000
Pakistan RupiaPKR10.02000.0310
Paragwaj GuaraníPYG1.0000.58000.6900
Peru SolPEN10.82001.2200
RPA RandZAR10.15000.2900
Rwanda FrankRWF10.00280.0049
RZP EscudoCVE10.03060.0516
Serbia DinarRSD10.03200.0420
Seszele RupiaSCR10.15000.3600
Singapur DolarSGD12.20002.8900
Sir Lanka RupiaLKR10.01300.0250
Syria FuntSYP10.00040.0024
Tadżykistan SomoniTJS10.25390.4139
Tajwan DolarTWD10.08500.1500
Tanzania SzylingTZS10.00090.0022
Tonga PaʻangaTOP11.42261.9526
Trynidad i Tobago DolarTTD10.31040.7136
Tunezja DinarTND11.22001.5700
Uganda SzylingUGX10.00050.0015
Urugwaj PesoUYU10.05050.2005
Uzbekistan SumUZS1.0000.35000.5573
Vanuatu VatuVUV10.02510.0422
Wietnam DongVND1.0000.08000.2200
Wsch. Karaiby DolarXCD11.21001.6120
Wyspy Salomona DolarSBD10.42000.5500
Zambia KwachaZMW10.06080.3669
Meksyk PesoMXN00.00000.0000
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.3000
USA DolarUSD13.75004.1000
Czechy KoronaCZK10010.000017.7000
Wielka Brytania FuntGBP13.00005.0200
Wycofane banknoty
ceny hurtowe
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.50005.2900
Australia stary DolarAUD11.82002.7800
Austria SzylingATS10.22000.2900
Belgia FrankBEF10.07900.0960
Dania stara KoronaDKK10.42000.5300
Czechy stara KoronaCZK10.12000.1630
Chorwacja stara KunaHRK10.41000.5900
Estonia KoronaEEK10.20200.2900
Holandia GuldenNLG10.61001.9500
Hongkong stary DolarHKD10.28000.4750
Irlandia stary funtIEP13.52005.3000
Japonia stary JenJPY10.02400.0360
Kanada stary DolarCAD12.05002.8800
Litwa LitLTL10.92001.1300
Luksemburg FrankLUF10.07900.0950
Łotwa ŁatLVL14.47005.4800
Niemcy MarkaDEM11.65002.4000
Norwegia stara KoronaNOK10.35000.4520
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.50002.6300
Korona SłowackaSKK10.10200.1300
Słowenia TolarSIT10.01320.0180
Szwajcaria stary FrankCHF12.95004.1680
Węgry stary ForintHUF10.00900.0110
Wyspy Man FuntIMP14.44005.3400
Szkocja FuntSCP14.60005.3400
Jersey FuntJEP14.50005.3400
Irlandia FuntIEP14.60005.3400
funt GuernseyGGP14.44005.3400
Wycofane banknoty
ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.20005.3000
Australia stary DolarAUD11.80002.8000
Austria SzylingATS10.20000.3000
Belgia FrankBEF10.07700.0970
Dania stara KoronaDKK10.40000.5500
Czechy stara KoronaCZK10.11000.1650
Chorwacja stara KunaHRK10.40000.6000
Estonia KoronaEEK10.20000.3000
Holandia GuldenNLG10.60002.0000
Hongkong stary DolarHKD10.25000.4800
Irlandia stary funtIEP13.50005.3000
Japonia stary JenJPY10.02300.0380
Kanada stary DolarCAD12.00002.9000
Litwa LitLTL10.90001.1500
Luksemburg FrankLUF10.07700.0960
Łotwa ŁatLVL14.45005.5000
Niemcy MarkaDEM11.60002.5000
Norwegia stara KoronaNOK10.30000.4550
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.40002.6500
Korona SłowackaSKK10.10000.1320
Słowenia TolarSIT10.01300.0200
Szwajcaria stary FrankCHF12.90004.1800
Węgry stary ForintHUF10.00880.0130
Wyspy Man FuntIMP14.40005.3500
Szkocja FuntSCP14.50005.3500
Jersey FuntJEP14.40005.3500
Irlandia FuntIEP14.50005.3500
funt GuernseyGGP14.40005.3500
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Wygląd kantoru

Kantory Racibórz


Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę lub wymienimy przez konta bankowe.

Specjalne, dyskretne pomieszczenie przy większych transakcjach.
- stanowisko obsługi klientów VIP,
- niewidoczne dla pozoztałych osób.

Czynne
poniedziałek9:00-17:00
wtorek9:00-17:00
środa9:00-17:00
czwartek9:00-17:00
piątek9:00-17:00
sobotanieczynne
niedzielanieczynne

Jak do nas trafić :
Kantor znajduje się w centrum miasta naprzeciw Kościoła Parafialnego Wniebowzięcia NMP w Raciborzu, można do nas dojść od rynku kierując się w stronę Placu Długosza.

Nasz Kantor

Tylko u nas najlepsze ceny w mieście! Witam na stronie naszego kantoru, oferujemy atrakcyjne kursy ponad dwudziestu walut świata, w naszej placówce każdy klient ma możliwość negocjowania ceny, można również otrzymać kartę stałego klienta która gwarantuje zawsze lepszą cenę, cena kursu jest również uzależniona od wielkości kwoty jaką Państwo chcą wymienić im większa tym można uzyskać lepszą cenę. Nasz lokal jest doskonale wyposażony : na życzenie można skorzystać z kabiny odizolowanej od otoczenia która zapewnia komfort i bezpieczeństwo przy wymianie większej gotówki. Wieloletnia działalność, miły i fachowy personel zapewni szybką i profesjonalną obsługę.
Serdecznie zapraszamy.

Nasze usługi

WESTERN-UNION
Oferujemy usługę Western-Union która pozwala na natychmiastowe przesyłane gotówki w do każdego oddziału realizujące również tą usługę (aktualnie sto dziewięćdziesiąty krajów), przy czym nie wymagane jest posiadanie rachunku bankowego.

RACHUNKI : ZUS, TPSA, US, ESPEN
W naszym kantorze możesz dokonać płatności za rachunki, gwarantujemy pewność oraz bezpieczeństwo realizacji płatności przy konkurencyjnej cenie.

Wymiana walut w Raciborzu

W naszej placówce proponujemy wymianę dwudziestu walut (na stronie głównej podaliśmy tylko najważniejsze, możliwa jest również wymiana przez konta bankowe. Ceny hurtowe przedstawione na naszej stronie obowiązują przy transakcjach których wartość przekracza 7.000 złotych.

Kantor internetowy
Oferujemy Państwu komfortową metodę wymiany waluty bez potrzeby wychodzenia z domu lub biura i odwiedzenia osobiście lokalu. Obecnie powstały nowe narzędzia umożliwiające dokonywania transakcji szybko i bezpiecznie.
Również nasza firma uruchomiła na początku tego roku portal gdzie każdy klient posiadający rachunek bankowy na terenie naszego kraju może wymienić walutę po bardzo atrakcyjnym kursie, więcej informacji na temat kantoru internetowego oraz inne ważne informacje znajdą Państwo na stronie : wymiana on-line.

Sprzedaż i kupno walut w Żorach zapraszamy do naszych placówek na terenie woj. śląskiego w Katowicach, Rybniku i Żorach.

Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.
PFR