tel. +48 32 441 80 90
Piątek 9:00-17:00
47-400 Racibórz ul. Nowa 3
Nowa3@KantoryRaciborz.pl
aktualizacja : 2019-04-19 15:34:11
Ceny hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR4.250004.28000
USA dolarUSD3.780003.83000
Czechy koronaCZK0.164000.16650
Wielka Brytania funtGBP4.910004.98000
Szwajcaria frankCHF3.710003.80000
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR4.170004.32000
USA dolarUSD3.700003.85000
Czechy koronaCZK0.160000.17000
Wielka Brytania funtGBP4.830005.00000
Szwajcaria frankCHF3.650003.82000
Kanada dolarCAD2.740002.89000
Węgry forintHUF0.014000.01620
Australia dolarAUD2.610002.76000
Japonia jenJPY0.033000.03500
Ukraina hrywnaUAH0.135000.15000
Rumunia lejRON0.880000.95000
Dania koronaDKK0.550000.59000
Szwecja koronaSEK0.390000.42500
Norwegia koronaNOK0.420000.46000
Chorwacja kunaHRK0.555000.63000
Bułgaria lewBGN2.218002.29000
Egipt funtEGP0.190000.29300
Turcja liraTRY0.600000.77000
Meksyk pesoMXN0.180000.25000
Chiny juanCNY0.530000.58500
Izrael szeklaILS1.000001.09500
Dominikana pesoDOP0.070000.09800
Albania lekALL0.033000.04200
Honkong dolarHKD0.410000.55000
Indie rupiaINR0.051000.05990
Rosja rubelRUB0.051000.06210
Brazylia realBRL0.980001.13000
Bośnia i Hercegowina markaBAM2.150002.40000
Jordania dinarJOD5.100005.99000
Arabia Saudyjska rialSAR0.920001.06500
Nowa Zelandia dolarNZD2.577002.74000
RPA randZAR0.240000.32000
Malezja ringgitMYR0.810001.05000
Korea Południowa wonKRW0.003010.00370
Kenia szylingKES0.036000.04200
Tajlandia bahtTHB0.120000.13100
ZEA dirhamAED1.000001.08800
Singapur dolarSGD2.750002.93000
Macedonia denarMKD0.060000.08200
Kazachstan tengeKZT0.009000.01120
Indonezja rupiaIDR0.000220.00030
Białoruś rubelBYN1.700001.95000
Gruzja lariGEL1.400001.63000
Maroko dirhamMAD0.340000.47000
Mauritius rupiaMUR0.090000.14000
Filipiny pesoPHP0.060000.08500
Katar rialQAR0.900001.07000
Tunezja dinarTND0.800001.80000
Islandia koronaISK0.028000.03500
Peru solPEN1.010001.29000
Mołdawia lejMDL0.150000.28000
Kuwejt dinarKWD8.0000014.00000
Jamajka dolarJMD0.015000.03900
Kolumbia pesoCOP0.000900.00160
Chile pesoCLP0.004000.00680
Serbia dinarRSD0.034000.04200
Seszele rupiaSCR0.200000.35000
Tajwan dolarTWD0.082000.12500
Oman rialOMR8.0000012.00000
Bahrajn dinarBHD8.0000012.50000
Barbados dolarBBD1.120002.20000
Brunei dolarBND1.800003.40000
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR3.000004.30000
USA dolarUSD3.700004.05000
Czechy koronaCZK0.100000.16800
Wielka Brytania funtGBP3.200004.80000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
WalutaKupnoSprzedaż
Szkocja funtSCP4.500004.96000
Anglia stary funtGBS3.000004.90000
Falklandy funtFKP3.000000.00000
Litwa litLTL1.220001.35000
funt GuernseyGGP3.000004.96000
Niemcy markaDEM1.700002.00000
Irlandia funtIEP4.310004.96000
Łotwa łatLVL4.500006.40000
Wyspy Man funtIMP3.000004.96000
Jersey funtJEP3.000004.96000
Austria szylingATS0.110000.26000
Wygląd kantoru

Kantory Racibórz


Czynne
poniedziałek9:00-17:00
wtorek9:00-17:00
środa9:00-17:00
czwartek9:00-17:00
piątek9:00-17:00
sobotanieczynne
niedzielanieczynne

Przelicznik walut hurt

Chcę  
Kupuje :
Płacę : PLN
Cena podlega negocjacji
Sprzedaje:
Otrzymuje : PLN
Cenę podlega negocjacji

Przelicznik walut detal

Chcę  
Kupuje :
Płacę : PLN
Cena podlega negocjacji
Sprzedaje:
Otrzymuje : PLN
Cenę podlega negocjacji

Jak do nas trafić :
Kantor znajduje się w centrum miasta naprzeciw Kościoła Parafialnego Wniebowzięcia NMP w Raciborzu, można do nas dojść od rynku kierując się w stronę Placu Długosza.

Nasz Kantor

Tylko u nas najlepsze ceny w mieście! Witam na stronie naszego kantoru, oferujemy atrakcyjne kursy ponad dwudziestu walut świata, w naszej placówce każdy klient ma możliwość negocjowania ceny, można również otrzymać kartę stałego klienta która gwarantuje zawsze lepszą cenę, cena kursu jest również uzależniona od wielkości kwoty jaką Państwo chcą wymienić im większa tym można uzyskać lepszą cenę. Nasz lokal jest doskonale wyposażony : na życzenie można skorzystać z kabiny odizolowanej od otoczenia która zapewnia komfort i bezpieczeństwo przy wymianie większej gotówki. Wieloletnia działalność, miły i fachowy personel zapewni szybką i profesjonalną obsługę.
Serdecznie zapraszamy.

Nasze usługi

WESTERN-UNION
Oferujemy usługę Western-Union która pozwala na natychmiastowe przesyłane gotówki w do każdego oddziału realizujące również tą usługę (aktualnie sto dziewięćdziesiąty krajów), przy czym nie wymagane jest posiadanie rachunku bankowego.

RACHUNKI : ZUS, TPSA, US, ESPEN
W naszym kantorze możesz dokonać płatności za rachunki, gwarantujemy pewność oraz bezpieczeństwo realizacji płatności przy konkurencyjnej cenie.

Wymiana walut w Raciborzu

W naszej placówce proponujemy wymianę dwudziestu walut (na stronie głównej podaliśmy tylko najważniejsze, możliwa jest również wymiana przez konta bankowe. Ceny hurtowe przedstawione na naszej stronie obowiązują przy transakcjach których wartość przekracza 7.000 złotych.

Kantor internetowy
Oferujemy Państwu komfortową metodę wymiany waluty bez potrzeby wychodzenia z domu lub biura i odwiedzenia osobiście lokalu. Obecnie powstały nowe narzędzia umożliwiające dokonywania transakcji szybko i bezpiecznie.
Również nasza firma uruchomiła na początku tego roku portal gdzie każdy klient posiadający rachunek bankowy na terenie naszego kraju może wymienić walutę po bardzo atrakcyjnym kursie, więcej informacji na temat kantoru internetowego oraz inne ważne informacje znajdą Państwo na stronie : wymiana on-line.

Sprzedaż i kupno walut w Żorach zapraszamy do naszych placówek na terenie woj. śląskiego w Katowicach, Rybniku i Żorach.

Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.