logo kantoru w Raciborzu
tel. +48 32 441 80 90
Pon-Pt : 9:00-17:00 Sob : 9:00-14:00
47-400 Racibórz ul. Nowa 3
Nowa3@KantoryRaciborz.pl
aktualizacja : 2018-01-20 12:55:33
Ceny hurtowe
WalutaSprzedażKupno
Euro EuroEUR 4.175004.15100
USA dolar USA dolarUSD 3.440003.38500
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.164300.16200
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.740004.68000
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.570003.51000
Kanada dolar Kanada dolarCAD 2.800002.71000
Węgry forint Węgry forintHUF 0.014000.01320
Australia dolar Australia dolarAUD 2.750302.70460
Japonia jen Japonia jenJPY 0.035500.03150
Ukraina hrywna Ukraina hrywnaUAH 0.140000.12000
Rumunia lej Rumunia lejRON 1.050000.90000
Ceny detaliczne
WalutaSprzedażKupno
Euro EuroEUR 4.200004.05000
USA dolar USA dolarUSD 3.520003.32000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.166000.15700
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.750004.60000
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.650003.47000
Kanada dolar Kanada dolarCAD 2.840002.64000
Węgry forint Węgry forintHUF 0.014600.01300
Australia dolar Australia dolarAUD 2.800002.60000
Japonia jen Japonia jenJPY 0.035000.03000
Ukraina hrywna Ukraina hrywnaUAH 0.139000.12000
Rumunia lej Rumunia lejRON 1.050000.88000
Dania korona Dania koronaDKK 0.570000.53000
Szwecja korona Szwecja koronaSEK 0.440000.40000
Norwegia korona Norwegia koronaNOK 0.445000.40000
Chorwacja kuna Chorwacja kunaHRK 0.650000.54000
Bułgaria lew Bułgaria lewBGN 2.300002.10000
Rosja rubel Rosja rubelRUB 0.070000.04000
Egipt funt Egipt funtEGP 0.400000.10000
Turcja lira Turcja liraTRY 1.000000.88000
Meksyk peso Meksyk pesoMXN 0.260000.16000
Szkocja funt Szkocja funtSCP 4.700004.50000
Chiny juan Chiny juanCNY 0.560000.51000
Izrael szekla Izrael szeklaILS 1.050001.00000
Dominikana peso Dominikana pesoDOP 0.090000.05000
Albania lek Albania lekALL 0.036000.03000
Honkong dolar Honkong dolarHKD 0.530000.39500
Indie rupia Indie rupiaINR 0.070000.04000
Brazylia real Brazylia realBRL 1.280001.02000
Bośnia i Hercegowina marka Bośnia i Hercegowina markaBAM 2.350002.00000
Arabia Saudyjska rial Arabia Saudyjska rialSAR 1.100000.80000
Jordania dinar Jordania dinarJOD 5.500004.30000
Nowa Zelandia dolar Nowa Zelandia dolarNZD 2.690002.40000
Korea Południowa won Korea Południowa wonKRW 0.004000.00250
Malezja ringgit Malezja ringgitMYR 0.960000.77000
RPA rand RPA randZAR 0.340000.21000
Kenia szyling Kenia szylingKES 0.037500.02500
Tajlandia baht Tajlandia bahtTHB 0.119000.10500
ZEA dirham ZEA dirhamAED 1.070000.91000
Singapur dolar Singapur dolarSGD 2.800002.48000
Macedonia denar Macedonia denarMKD 0.080000.05500
Kazachstan tenge Kazachstan tengeKZT 0.012200.00900
Serbia dinar Serbia dinarRSD 0.038500.03200
Islandia korona Islandia koronaISK 0.039000.02700
Indonezja rupia Indonezja rupiaIDR 0.000350.00002
Białoruś rubel Białoruś rubelBYN 2.220001.75000
Gruzja lari Gruzja lariGEL 1.850001.45000
Maroko dirham Maroko dirhamMAD 0.450000.29000
Mauritius rupia Mauritius rupiaMUR 0.170000.09000
Filipiny peso Filipiny pesoPHP 0.092000.05200
Katar rial Katar rialQAR 1.100000.15000
Wietnam dong Wietnam dongVND 2.300001.00000
Tajwan dolar Tajwan dolarTWD 0.125000.08000
Tunezja dinar Tunezja dinarTND 1.800000.60000
Seszele rupia Seszele rupiaSCR 0.350000.15000
Peru sol Peru solPEN 1.350001.02000
Oman rial Oman rialOMR 13.000007.20000
Irlandia funt Irlandia funtIEP 4.600004.00000
Mołdawia lej Mołdawia lejMDL 0.280000.10000
Kuwejt dinar Kuwejt dinarKWD 16.000008.00000
Jamajka dolar Jamajka dolarJMD 0.050000.01100
Kuba peso Kuba pesoCUC 4.800003.00000
Kolumbia peso Kolumbia pesoCOP 0.160000.09000
Chile peso Chile pesoCLP 0.680000.40000
Brunei dolar Brunei dolarBND 3.400001.80000
Bahrajn dinar Bahrajn dinarBHD 15.000007.50000
Barbados dolar Barbados dolarBBD 2.600001.00000
Ceny bilonów
WalutaSprzedażKupno
Euro EuroEUR 4.200003.00000
USA dolar USA dolarUSD 3.720003.32000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.166000.10000
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.660003.20000
Kantor Racibórz Nowa 3

Kantor Racibórz

Czynne :
Poniedziałek-Piątek :
9:00-17:00
Sobota :
9:00-14:00

Telefon : +48 32 415 04 52

Praca w kantorze

Jak do nas trafić :
Kantor znajduje się w centrum miasta naprzeciw Kościoła Parafialnego Wniebowzięcia NMP w Raciborzu, można do nas dojść od rynku kierując się w stronę Placu Długosza.

Nasz Kantor

Tylko u nas najlepsze ceny w mieście! Witam na stronie naszego kantoru, oferujemy atrakcyjne kursy ponad dwudziestu walut świata, w naszej placówce każdy klient ma możliwość negocjowania ceny, można również otrzymać kartę stałego klienta która gwarantuje zawsze lepszą cenę, cena kursu jest również uzależniona od wielkości kwoty jaką Państwo chcą wymienić im większa tym można uzyskać lepszą cenę. Nasz lokal jest doskonale wyposażony : na życzenie można skorzystać z kabiny odizolowanej od otoczenia która zapewnia komfort i bezpieczeństwo przy wymianie większej gotówki. Wieloletnia działalność, miły i fachowy personel zapewni szybką i profesjonalną obsługę.
Serdecznie zapraszamy.

Nasze usługi

WESTERN-UNION
Oferujemy usługę Western-Union która pozwala na natychmiastowe przesyłane gotówki w do każdego oddziału realizujące również tą usługę (aktualnie sto dziewięćdziesiąty krajów), przy czym nie wymagane jest posiadanie rachunku bankowego.

RACHUNKI : ZUS, TPSA, US, ESPEN
W naszym kantorze możesz dokonać płatności za rachunki, gwarantujemy pewność oraz bezpieczeństwo realizacji płatności przy konkurencyjnej cenie.

Wymiana walut w Raciborzu

W naszej placówce proponujemy wymianę dwudziestu walut (na stronie głównej podaliśmy tylko najważniejsze, możliwa jest również wymiana przez konta bankowe. Ceny hurtowe przedstawione na naszej stronie obowiązują przy transakcjach których wartość przekracza 7.000 złotych.

Kantor internetowy
Oferujemy Państwu komfortową metodę wymiany waluty bez potrzeby wychodzenia z domu lub biura i odwiedzenia osobiście lokalu. Obecnie powstały nowe narzędzia umożliwiające dokonywania transakcji szybko i bezpiecznie.
Również nasza firma uruchomiła na początku tego roku portal gdzie każdy klient posiadający rachunek bankowy na terenie naszego kraju może wymienić walutę po bardzo atrakcyjnym kursie, więcej informacji na temat kantoru internetowego oraz inne ważne informacje znajdą Państwo na stronie : wymiana on-line.

Sprzedaż i kupno walut w Żorach zapraszamy do naszych placówek na terenie woj. śląskiego w Katowicach, Rybniku i Żorach.

Przedstawione w portalu aktualne kursy walut w rozumieniu prawa nie stanowią oferty, można je traktować jako jedynie jako informacje.
Copyright © 2013 Kantor Racibórz