tel. +48 32 441 80 90
Piątek 9:00-17:00
47-400 Racibórz ul. Nowa 3
Nowa3@KantoryRaciborz.pl
Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę lub wymienimy przez konta bankowe.
aktualizacja : 2019-12-12 16:26:56
Ceny hurtowe
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.26004.2880
USA DolarUSD13.82003.9100
Czechy KoronaCZK10016.500016.8000
Wielka Brytania FuntGBP15.05005.1190
Szwajcaria FrankCHF13.89003.9500
Australia DolarAUD12.60002.6950
Chorwacja KunaHRK10057.000062.0000
Dania KoronaDKK10056.700058.0000
Kanada DolarCAD12.88002.9750
Norwegia KoronaNOK10041.500042.7000
Szwecja KoronaSEK10040.100041.0000
Węgry ForintHUF1.00012.800013.9000
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.17004.3200
USA DolarUSD13.78003.9300
Czechy KoronaCZK10016.000017.0000
Wielka Brytania FuntGBP14.95005.1200
Szwajcaria FrankCHF13.80003.9500
Albania LekALL1.00035.000044.0000
Australia DolarAUD12.55002.7000
Bułgaria LewBGN12.18002.2900
Chiny JuanCNY10052.000057.0000
Chorwacja KunaHRK10056.000064.2000
Dania KoronaDKK10055.000059.0000
Gruzja LariGEL11.33001.5400
Izrael SzeklaILS10.90001.1000
Japonia JenJPY1.00035.000038.0000
Kanada DolarCAD12.83003.0000
Meksyk PesoMXN10018.000025.0000
Norwegia KoronaNOK10040.000044.0000
Rosja RubelRUB1.00055.000066.0000
Rumunia LejRON10088.000098.5000
Szwecja KoronaSEK10038.000042.0000
Tajlandia BahtTHB10011.800013.8000
Turcja LiraTRY10066.000076.0000
Ukraina HrywnaUAH10015.000017.0000
Węgry ForintHUF1.00012.700014.1000
ZEA DirhamAED11.03001.0900
Afganistan AfganiAFN10.02990.0690
Algieria DinarDZD10.02090.0509
Angola KwanzaAOA10.00200.0139
Arabia Saudyjska RialSAR10.93241.0624
Argentyna PesoARS10.03030.1203
Armenia DramAMD10.00540.0096
Aruba FlorinAWG11.76132.3613
Azerbejdżan ManatAZN12.03222.4112
Bahama DolarBSD13.63664.0366
Bahrajn DinarBHD17.874612.3746
Bangladesz TakaBDT10.02520.0652
Barbados DolarBBD11.10372.1837
Belize DolarBZD11.36552.1655
Białoruś RubelBYN11.72722.0072
BiH MarkaBAM12.12302.3330
Boliwia BolivianoBOB10.39250.6125
Bostwana PulaBWP10.20200.4520
Brazylia RealBRL10.91181.0391
Brunei DolarBND11.80423.4042
Burundi FrankBIF10.00100.0030
CFP FrankXPF10.02780.0438
Chile PesoCLP10.00360.0064
Dominikana PesoDOP10.07120.0902
Dżibuti FrankDJF10.01150.0345
Egipt FuntEGP10.21910.2991
Eswatini LilangeniSZL10.16400.3640
Etiopia BirrETB10.10720.1322
Fidżi DolarFJD11.28461.9746
Filipiny PesoPHP10.07100.0849
Frank CFA Afryka Śr.XAF10.00450.0085
Frank CFA Afryka Zach.XOF10.00450.0085
Gambia DalasiGMD10.06730.0793
Ghana CediGHS10.61090.8209
Gibraltar FuntGIP14.08474.9847
Gujana DolarGYD10.01560.0189
Gulden antylskiANG11.81172.6117
Gwatemala QuetzalGTQ10.34470.4647
Gwinea FrankGNF1000.02050.0497
Honduras LempiraHNL10.13640.1791
Honkong DolarHKD10.44000.5150
Indie RupiaINR10.05530.0653
Indonezja RupiaIDR1.0000.27530.3417
Irak DinarIQD10.00250.0040
Iran RialIRR1.0000.08020.0982
Islandia KoronaISK10.02950.0372
Jamajka DolarJMD10.02430.0383
Jemen RialYER10.01170.0179
Jordania DinarJOD15.44215.8562
Kambodża RielKHR10.00080.0011
Katar RialQAR10.90981.1040
Kazachstan TengeKZT10.00850.0115
Kenia SzylingKES10.03490.0419
Kirgistan SomKGS10.05160.0661
Kolumbia PesoCOP10.00090.0016
Kongo FrankCDF10.00210.0025
Korea Południowa WonKRW1000.30330.3604
Kostaryka ColónCRC10.00360.0095
Kuwejt DinarKWD19.420113.9201
Laos KipLAK10.00030.0005
Lesotho LotiLSL10.24010.2901
Liban FuntLBP10.00210.0032
Libia dinarLYD11.92433.0143
Macedonia DenarMKD10.06410.0811
Madagaskar AriaryMGA10.00080.0012
Makau PatacaMOP10.34070.5107
Malawi KwachaMWK10.00410.0058
Malediwy RupiaMVR10.24460.2936
Malezja RinggitMYR10.88091.0009
Maroko DirhamMAD10.36840.4684
Mauritius RupiaMUR10.09970.1257
Birma KiatMMK10.00210.0028
Mołdawia LejMDL10.20070.2707
Mongolia TugrikMNT10.00090.0017
Mozambik MeticalMZN10.04180.0818
Namibia DolarNAD10.22460.2846
Nepal RupiaNPR10.03000.0360
Nigeria NairaNGN10.00410.0131
Nikaragua CordobaNIO10.07970.1257
Nowa Zelandia DolarNZD12.43002.6900
Oman RialOMR19.200011.1000
Pakistan RupiaPKR10.02050.0304
Paragwaj GuaraníPYG1.0000.57020.6502
Peru SolPEN11.00021.3302
RPA RandZAR10.20880.2708
Rwanda FrankRWF10.00320.0053
RZP EscudoCVE10.02760.0486
Salwador ColonSVC10.23210.6321
Serbia DinarRSD10.03300.0430
Seszele RupiaSCR10.19400.4140
Singapur DolarSGD12.75002.8800
Sir Lanka RupiaLKR10.01950.0320
Syria FuntSYP10.00770.0097
Tadżykistan SomoniTJS10.32470.4847
Tajwan DolarTWD10.10040.1404
Tanzania SzylingTZS10.00100.0022
Tonga PaʻangaTOP11.43611.9361
Trynidad i Tobago DolarTTD10.43170.7114
Tunezja DinarTND11.22151.5715
Turkmenistan ManatTMT10.02130.5113
Uganda SzylingUGX10.00050.0015
Urugwaj PesoUYU10.06680.2168
Uzbekistan SumUZS1.0000.35270.5527
Vanuatu VatuVUV10.02280.0430
Wietnam DongVND1.0000.15000.2000
Wsch. Karaiby DolarXCD11.22371.6237
Wyspy Salomona DolarSBD10.41050.4405
Zambia KwachaZMW10.15530.3553
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.3000
USA DolarUSD13.78004.1300
Czechy KoronaCZK10010.000016.8000
Wielka Brytania FuntGBP13.20004.8000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.00004.8100
Australia stary DolarAUD11.8550brak
Austria SzylingATS10015.0000brak
Belgia FrankBEF1.00074.5000brak
Dania stara KoronaDKK10040.5000brak
Czechy stara KoronaCZK10012.5000brak
Chorwacja stara KunaHRK10041.5000brak
Hiszpania PesetaESP1.00015.0000brak
Estonia KoronaEEK10019.2500brak
Holandia GuldenNLG11.3100brak
Hongkong stary DolarHKD10033.5000brak
Irlandia stary funtIEP13.8350brak
Japonia stary JenJPY1.00023.5000brak
Kanada stary DolarCAD12.0500brak
Litwa LitLTL10070.0000brak
Luksemburg FrankLUF1.00074.5000brak
Łotwa ŁatLVL14.0000brak
Niemcy MarkaDEM11.4000brak
Norwegia stara KoronaNOK10032.5000brak
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.6950brak
Portugalia EscudoPTE1.00015.1000brak
Rumunia stary LejROL10.0001.0000brak
Korona SłowackaSKK10.0700brak
Słowenia TolarSIT1.00012.5000brak
Szwajcaria stary FrankCHF12.6350brak
Węgry stary ForintHUF1.0009.3000brak
Wyspy Man FuntIMP13.0000brak
Szkocja FuntSCP14.80004.9900
Jersey FuntJEP13.5000brak
Irlandia FuntIEP14.10004.7600
funt GuernseyGGP13.0000brak
Falklandy FuntFKP13.00004.7500
Wygląd kantoru

Kantory Racibórz


Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Czynne
poniedziałek9:00-17:00
wtorek9:00-17:00
środa9:00-17:00
czwartek9:00-17:00
piątek9:00-17:00
sobotanieczynne
niedzielanieczynne

Jak do nas trafić :
Kantor znajduje się w centrum miasta naprzeciw Kościoła Parafialnego Wniebowzięcia NMP w Raciborzu, można do nas dojść od rynku kierując się w stronę Placu Długosza.

Nasz Kantor

Tylko u nas najlepsze ceny w mieście! Witam na stronie naszego kantoru, oferujemy atrakcyjne kursy ponad dwudziestu walut świata, w naszej placówce każdy klient ma możliwość negocjowania ceny, można również otrzymać kartę stałego klienta która gwarantuje zawsze lepszą cenę, cena kursu jest również uzależniona od wielkości kwoty jaką Państwo chcą wymienić im większa tym można uzyskać lepszą cenę. Nasz lokal jest doskonale wyposażony : na życzenie można skorzystać z kabiny odizolowanej od otoczenia która zapewnia komfort i bezpieczeństwo przy wymianie większej gotówki. Wieloletnia działalność, miły i fachowy personel zapewni szybką i profesjonalną obsługę.
Serdecznie zapraszamy.

Nasze usługi

WESTERN-UNION
Oferujemy usługę Western-Union która pozwala na natychmiastowe przesyłane gotówki w do każdego oddziału realizujące również tą usługę (aktualnie sto dziewięćdziesiąty krajów), przy czym nie wymagane jest posiadanie rachunku bankowego.

RACHUNKI : ZUS, TPSA, US, ESPEN
W naszym kantorze możesz dokonać płatności za rachunki, gwarantujemy pewność oraz bezpieczeństwo realizacji płatności przy konkurencyjnej cenie.

Wymiana walut w Raciborzu

W naszej placówce proponujemy wymianę dwudziestu walut (na stronie głównej podaliśmy tylko najważniejsze, możliwa jest również wymiana przez konta bankowe. Ceny hurtowe przedstawione na naszej stronie obowiązują przy transakcjach których wartość przekracza 7.000 złotych.

Kantor internetowy
Oferujemy Państwu komfortową metodę wymiany waluty bez potrzeby wychodzenia z domu lub biura i odwiedzenia osobiście lokalu. Obecnie powstały nowe narzędzia umożliwiające dokonywania transakcji szybko i bezpiecznie.
Również nasza firma uruchomiła na początku tego roku portal gdzie każdy klient posiadający rachunek bankowy na terenie naszego kraju może wymienić walutę po bardzo atrakcyjnym kursie, więcej informacji na temat kantoru internetowego oraz inne ważne informacje znajdą Państwo na stronie : wymiana on-line.

Sprzedaż i kupno walut w Żorach zapraszamy do naszych placówek na terenie woj. śląskiego w Katowicach, Rybniku i Żorach.

Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.