tel. +48 32 441 80 90
Wtorek 9:00-17:00
47-400 Racibórz ul. Nowa 3
Nowa3@KantoryRaciborz.pl
aktualizacja : 2019-08-19 13:01:48
Ceny hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR4.320004.37000
USA dolarUSD3.900003.95000
Czechy koronaCZK0.166500.16990
Wielka Brytania funtGBP4.720004.77500
Szwajcaria frankCHF3.975004.04500
Kanada dolarCAD2.920002.98000
Węgry forintHUF0.013200.01390
Australia dolarAUD2.620002.69000
Dania koronaDKK0.575000.59000
Szwecja koronaSEK0.398000.41500
Norwegia koronaNOK0.428000.44200
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR4.220004.38000
USA dolarUSD3.820003.97000
Czechy koronaCZK0.162000.17200
Wielka Brytania funtGBP4.630004.80000
Szwajcaria frankCHF3.900004.05000
Kanada dolarCAD2.860003.02000
Węgry forintHUF0.013000.01410
Australia dolarAUD2.560002.72000
Japonia jenJPY0.034200.03750
Ukraina hrywnaUAH0.145000.16700
Rumunia lejRON0.900000.96000
Dania koronaDKK0.555000.59500
Szwecja koronaSEK0.380000.41500
Norwegia koronaNOK0.410000.44500
Chorwacja kunaHRK0.570000.64200
Bułgaria lewBGN2.218002.32000
Egipt funtEGP0.190000.29300
Turcja liraTRY0.650000.75000
Meksyk pesoMXN0.180000.25000
Chiny juanCNY0.530000.58700
Izrael szeklaILS1.050001.12400
Dominikana pesoDOP0.070000.09000
Albania lekALL0.033000.04300
Honkong dolarHKD0.400000.50000
Indie rupiaINR0.051000.05990
Rosja rubelRUB0.055000.66000
Brazylia realBRL0.920001.07000
Bośnia i Hercegowina markaBAM2.150002.35000
Jordania dinarJOD5.100005.75000
Arabia Saudyjska rialSAR0.920001.06500
Nowa Zelandia dolarNZD2.420002.65000
RPA randZAR0.240000.30000
Malezja ringgitMYR0.810001.00000
Korea Południowa wonKRW0.003010.00370
Kenia szylingKES0.036000.04200
Tajlandia bahtTHB0.118000.13100
ZEA dirhamAED1.000001.07000
Singapur dolarSGD2.700002.89900
Macedonia denarMKD0.060000.08300
Kazachstan tengeKZT0.009000.01100
Indonezja rupiaIDR0.000220.00030
Białoruś rubelBYN1.800001.99000
Gruzja lariGEL1.350001.59000
Maroko dirhamMAD0.340000.47000
Mauritius rupiaMUR0.090000.14000
Filipiny pesoPHP0.060000.08500
Katar rialQAR0.900001.07000
Tunezja dinarTND0.800001.80000
Islandia koronaISK0.028000.03600
Peru solPEN1.100001.29000
Mołdawia lejMDL0.170000.25000
Kuwejt dinarKWD8.0000014.00000
Jamajka dolarJMD0.015000.03900
Kolumbia pesoCOP0.000900.00160
Chile pesoCLP0.004000.00680
Serbia dinarRSD0.034000.04200
Seszele rupiaSCR0.200000.35000
Tajwan dolarTWD0.082000.12400
Oman rialOMR8.5000011.30000
Bahrajn dinarBHD8.0000012.50000
Barbados dolarBBD1.120002.20000
Brunei dolarBND1.800003.40000
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR3.000004.35000
USA dolarUSD3.820004.17000
Czechy koronaCZK0.100000.17000
Wielka Brytania funtGBP3.200004.80000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
WalutaKupnoSprzedaż
Szkocja funtSCP4.200004.98000
Irlandia funtIEP4.310004.95000
Falklandy funtFKP3.00000brak
Wyspy Man funtIMP3.000004.80000
funt GuernseyGGP3.000004.80000
Jersey funtJEP3.000004.80000
Niemcy markaDEM1.400002.20000
Łotwa łatLVL4.00000brak
Litwa litLTL1.00000brak
Anglia stary funtGBS3.000004.85000
Austria szylingATS0.150000.26000
Słowenia tolarSIT0.01000brak
Belgia frankBEF0.06500brak
Dania stara koronaDKS0.40000brak
Hiszpania pesetaESP0.01500brak
Holandia guldenNLG1.31000brak
Luksemburg frankLUF0.06000brak
Norwegia stara koronaNOS0.30000brak
Korona słowackaSKK0.08000brak
Estonia koronaEEK0.18000brak
Wygląd kantoru

Kantory Racibórz


Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Czynne
poniedziałek9:00-17:00
wtorek9:00-17:00
środa9:00-17:00
czwartekŚwięto
piątek9:00-17:00
sobota9.00-14.00
niedzielanieczynne

Przelicznik walut hurt

Chcę  
Kupuje :
Płacę : PLN
Cena podlega negocjacji
Sprzedaje:
Otrzymuje : PLN
Cenę podlega negocjacji

Przelicznik walut detal

Chcę  
Kupuje :
Płacę : PLN
Cena podlega negocjacji
Sprzedaje:
Otrzymuje : PLN
Cenę podlega negocjacji

Jak do nas trafić :
Kantor znajduje się w centrum miasta naprzeciw Kościoła Parafialnego Wniebowzięcia NMP w Raciborzu, można do nas dojść od rynku kierując się w stronę Placu Długosza.

Nasz Kantor

Tylko u nas najlepsze ceny w mieście! Witam na stronie naszego kantoru, oferujemy atrakcyjne kursy ponad dwudziestu walut świata, w naszej placówce każdy klient ma możliwość negocjowania ceny, można również otrzymać kartę stałego klienta która gwarantuje zawsze lepszą cenę, cena kursu jest również uzależniona od wielkości kwoty jaką Państwo chcą wymienić im większa tym można uzyskać lepszą cenę. Nasz lokal jest doskonale wyposażony : na życzenie można skorzystać z kabiny odizolowanej od otoczenia która zapewnia komfort i bezpieczeństwo przy wymianie większej gotówki. Wieloletnia działalność, miły i fachowy personel zapewni szybką i profesjonalną obsługę.
Serdecznie zapraszamy.

Nasze usługi

WESTERN-UNION
Oferujemy usługę Western-Union która pozwala na natychmiastowe przesyłane gotówki w do każdego oddziału realizujące również tą usługę (aktualnie sto dziewięćdziesiąty krajów), przy czym nie wymagane jest posiadanie rachunku bankowego.

RACHUNKI : ZUS, TPSA, US, ESPEN
W naszym kantorze możesz dokonać płatności za rachunki, gwarantujemy pewność oraz bezpieczeństwo realizacji płatności przy konkurencyjnej cenie.

Wymiana walut w Raciborzu

W naszej placówce proponujemy wymianę dwudziestu walut (na stronie głównej podaliśmy tylko najważniejsze, możliwa jest również wymiana przez konta bankowe. Ceny hurtowe przedstawione na naszej stronie obowiązują przy transakcjach których wartość przekracza 7.000 złotych.

Kantor internetowy
Oferujemy Państwu komfortową metodę wymiany waluty bez potrzeby wychodzenia z domu lub biura i odwiedzenia osobiście lokalu. Obecnie powstały nowe narzędzia umożliwiające dokonywania transakcji szybko i bezpiecznie.
Również nasza firma uruchomiła na początku tego roku portal gdzie każdy klient posiadający rachunek bankowy na terenie naszego kraju może wymienić walutę po bardzo atrakcyjnym kursie, więcej informacji na temat kantoru internetowego oraz inne ważne informacje znajdą Państwo na stronie : wymiana on-line.

Sprzedaż i kupno walut w Żorach zapraszamy do naszych placówek na terenie woj. śląskiego w Katowicach, Rybniku i Żorach.

Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.