logo kantoru w Raciborzu
tel. +48 32 441 80 90
Pon-Pt : 9:00-17:00 Sob : 9:00-14:00
47-400 Racibórz ul. Nowa 3
Nowa3@KantoryRaciborz.pl
aktualizacja : 2018-08-14 16:11:00
Ceny hurtowe
WalutaSprzedażKupno
Euro EuroEUR 4.309004.28000
USA dolar USA dolarUSD 3.795003.75000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.167900.16580
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.840004.78500
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.827003.77500
Ceny detaliczne
WalutaSprzedażKupno
Euro EuroEUR 4.330004.18000
USA dolar USA dolarUSD 3.830003.68000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.170000.16100
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.850004.70000
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.830003.68000
Kanada dolar Kanada dolarCAD 2.930002.77000
Węgry forint Węgry forintHUF 0.014300.01320
Australia dolar Australia dolarAUD 2.810002.65000
Japonia jen Japonia jenJPY 0.035200.03100
Ukraina hrywna Ukraina hrywnaUAH 0.150000.13600
Rumunia lej Rumunia lejRON 0.985000.93000
Dania korona Dania koronaDKK 0.590000.55000
Szwecja korona Szwecja koronaSEK 0.430000.39000
Norwegia korona Norwegia koronaNOK 0.460000.42000
Chorwacja kuna Chorwacja kunaHRK 0.650000.55000
Bułgaria lew Bułgaria lewBGN 2.320002.23000
Rosja rubel Rosja rubelRUB 0.070000.04000
Egipt funt Egipt funtEGP 0.299000.10000
Turcja lira Turcja liraTRY 0.890000.60000
Meksyk peso Meksyk pesoMXN 0.240000.16000
Szkocja funt Szkocja funtSCP 4.800004.60000
Chiny juan Chiny juanCNY 0.571000.52000
Izrael szekla Izrael szeklaILS 1.040001.00000
Dominikana peso Dominikana pesoDOP 0.090000.06000
Albania lek Albania lekALL 0.041000.03300
Honkong dolar Honkong dolarHKD 0.530000.39500
Indie rupia Indie rupiaINR 0.059900.04000
Brazylia real Brazylia realBRL 1.100000.93000
Bośnia i Hercegowina marka Bośnia i Hercegowina markaBAM 2.320002.16000
Arabia Saudyjska rial Arabia Saudyjska rialSAR 1.050000.85000
Jordania dinar Jordania dinarJOD 5.650004.95000
Nowa Zelandia dolar Nowa Zelandia dolarNZD 2.700002.45000
Korea Południowa won Korea Południowa wonKRW 0.003700.00301
Malezja ringgit Malezja ringgitMYR 0.999000.85000
RPA rand RPA randZAR 0.340000.21000
Kenia szyling Kenia szylingKES 0.042000.03100
Tajlandia baht Tajlandia bahtTHB 0.119000.10800
ZEA dirham ZEA dirhamAED 1.040000.95000
Singapur dolar Singapur dolarSGD 2.780002.60000
Macedonia denar Macedonia denarMKD 0.080000.06000
Kazachstan tenge Kazachstan tengeKZT 0.012000.00900
Serbia dinar Serbia dinarRSD 0.043000.03400
Islandia korona Islandia koronaISK 0.039500.03100
Indonezja rupia Indonezja rupiaIDR 0.000350.00020
Białoruś rubel Białoruś rubelBYN 1.990001.65000
Gruzja lari Gruzja lariGEL 1.650001.45000
Maroko dirham Maroko dirhamMAD 0.470000.34000
Mauritius rupia Mauritius rupiaMUR 0.150000.09000
Filipiny peso Filipiny pesoPHP 0.090000.06000
Katar rial Katar rialQAR 1.080000.80000
Tajwan dolar Tajwan dolarTWD 0.125000.08000
Tunezja dinar Tunezja dinarTND 1.800000.60000
Seszele rupia Seszele rupiaSCR 0.350000.15000
Peru sol Peru solPEN 1.290001.10000
Oman rial Oman rialOMR 13.000007.20000
Irlandia funt Irlandia funtIEP 4.600004.00000
Mołdawia lej Mołdawia lejMDL 0.280000.10000
Kuwejt dinar Kuwejt dinarKWD 16.000008.00000
Jamajka dolar Jamajka dolarJMD 0.050000.01100
Kuba peso Kuba pesoCUC 4.800003.00000
Kolumbia peso Kolumbia pesoCOP 0.001600.00090
Chile peso Chile pesoCLP 0.006800.00400
Brunei dolar Brunei dolarBND 3.400001.80000
Bahrajn dinar Bahrajn dinarBHD 15.000007.50000
Barbados dolar Barbados dolarBBD 2.600001.00000
Ceny bilonów
WalutaSprzedażKupno
Euro EuroEUR 4.330003.00000
USA dolar USA dolarUSD 4.500003.70000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.169000.10000
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.750003.00000
Kantor Racibórz Nowa 3

Kantor Racibórz

Czynne :
Poniedziałek-Piątek :
9:00-17:00
Sobota :
9:00-14:00

Telefon : +48 32 415 04 52

Jak do nas trafić :
Kantor znajduje się w centrum miasta naprzeciw Kościoła Parafialnego Wniebowzięcia NMP w Raciborzu, można do nas dojść od rynku kierując się w stronę Placu Długosza.

Nasz Kantor

Tylko u nas najlepsze ceny w mieście! Witam na stronie naszego kantoru, oferujemy atrakcyjne kursy ponad dwudziestu walut świata, w naszej placówce każdy klient ma możliwość negocjowania ceny, można również otrzymać kartę stałego klienta która gwarantuje zawsze lepszą cenę, cena kursu jest również uzależniona od wielkości kwoty jaką Państwo chcą wymienić im większa tym można uzyskać lepszą cenę. Nasz lokal jest doskonale wyposażony : na życzenie można skorzystać z kabiny odizolowanej od otoczenia która zapewnia komfort i bezpieczeństwo przy wymianie większej gotówki. Wieloletnia działalność, miły i fachowy personel zapewni szybką i profesjonalną obsługę.
Serdecznie zapraszamy.

Nasze usługi

WESTERN-UNION
Oferujemy usługę Western-Union która pozwala na natychmiastowe przesyłane gotówki w do każdego oddziału realizujące również tą usługę (aktualnie sto dziewięćdziesiąty krajów), przy czym nie wymagane jest posiadanie rachunku bankowego.

RACHUNKI : ZUS, TPSA, US, ESPEN
W naszym kantorze możesz dokonać płatności za rachunki, gwarantujemy pewność oraz bezpieczeństwo realizacji płatności przy konkurencyjnej cenie.

Wymiana walut w Raciborzu

W naszej placówce proponujemy wymianę dwudziestu walut (na stronie głównej podaliśmy tylko najważniejsze, możliwa jest również wymiana przez konta bankowe. Ceny hurtowe przedstawione na naszej stronie obowiązują przy transakcjach których wartość przekracza 7.000 złotych.

Kantor internetowy
Oferujemy Państwu komfortową metodę wymiany waluty bez potrzeby wychodzenia z domu lub biura i odwiedzenia osobiście lokalu. Obecnie powstały nowe narzędzia umożliwiające dokonywania transakcji szybko i bezpiecznie.
Również nasza firma uruchomiła na początku tego roku portal gdzie każdy klient posiadający rachunek bankowy na terenie naszego kraju może wymienić walutę po bardzo atrakcyjnym kursie, więcej informacji na temat kantoru internetowego oraz inne ważne informacje znajdą Państwo na stronie : wymiana on-line.

Sprzedaż i kupno walut w Żorach zapraszamy do naszych placówek na terenie woj. śląskiego w Katowicach, Rybniku i Żorach.

Przedstawione w portalu aktualne kursy walut w rozumieniu prawa nie stanowią oferty, można je traktować jako jedynie jako informacje.
Copyright © 2013 Kantor Racibórz