logo kantoru w Raciborzu
tel. +48 32 441 80 90
Pon-Pt : 9:00-17:00 Sob : 9:00-14:00
47-400 Racibórz ul. Nowa 3
Nowa3@KantoryRaciborz.pl
aktualizacja : 2017-11-18 09:09:55
Ceny hurtowe
WalutaSprzedażKupno
Euro EuroEUR 4.23904.2120
USA dolar USA dolarUSD 3.64003.5800
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.16600.1630
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.78004.7300
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.66003.5900
Kanada dolar Kanada dolarCAD 2.88002.8150
Węgry forint Węgry forintHUF 0.01470.0136
Australia dolar Australia dolarAUD 2.79002.7000
Japonia jen Japonia jenJPY 0.03550.0315
Ukraina hrywna Ukraina hrywnaUAH 0.19000.1300
Rumunia lej Rumunia lejRON 1.05000.9000
Ceny detaliczne
WalutaSprzedażKupno
Euro EuroEUR 4.27004.1200
USA dolar USA dolarUSD 3.66003.5100
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.16800.1580
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.78004.6200
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.75003.5500
Kanada dolar Kanada dolarCAD 2.90002.7300
Węgry forint Węgry forintHUF 0.01460.0134
Australia dolar Australia dolarAUD 2.80002.6300
Japonia jen Japonia jenJPY 0.03900.0300
Ukraina hrywna Ukraina hrywnaUAH 0.19000.1300
Rumunia lej Rumunia lejRON 1.05000.9000
Dania korona Dania koronaDKK 0.58000.5450
Szwecja korona Szwecja koronaSEK 0.44000.4000
Norwegia korona Norwegia koronaNOK 0.45000.4100
Chorwacja kuna Chorwacja kunaHRK 0.65000.5400
Bułgaria lew Bułgaria lewBGN 2.28002.1500
Rosja rubel Rosja rubelRUB 0.08000.0500
Egipt funt Egipt funtEGP 0.40000.1000
Turcja lira Turcja liraTRY 1.20000.9050
Meksyk peso Meksyk pesoMXN 0.26000.1600
Szkocja funt Szkocja funtSCP 4.73004.6300
Chiny juan Chiny juanCNY 0.56000.5350
Izrael szekla Izrael szeklaILS 1.14501.0400
Dominikana peso Dominikana pesoDOP 0.09500.0500
Albania lek Albania lekALL 0.03600.0300
Honkong dolar Honkong dolarHKD 0.47500.3750
Indie rupia Indie rupiaINR 0.07000.0400
Brazylia real Brazylia realBRL 1.28001.0200
Bośnia i Hercegowina marka Bośnia i Hercegowina markaBAM 2.35002.0000
Arabia Saudyjska rial Arabia Saudyjska rialSAR 1.10000.8000
Jordania dinar Jordania dinarJOD 5.50004.3000
Nowa Zelandia dolar Nowa Zelandia dolarNZD 2.73002.5200
Korea Południowa won Korea Południowa wonKRW 0.00400.0025
Malezja ringgit Malezja ringgitMYR 0.96000.7200
RPA rand RPA randZAR 0.34000.2100
Kenia szyling Kenia szylingKES 0.37100.0250
Tajlandia baht Tajlandia bahtTHB 0.12400.1010
ZEA dirham ZEA dirhamAED 1.10000.8000
Singapur dolar Singapur dolarSGD 2.90002.4800
Macedonia denar Macedonia denarMKD 0.08000.0550
Kazachstan tenge Kazachstan tengeKZT 0.01350.0900
Serbia dinar Serbia dinarRSD 0.03850.0260
Islandia korona Islandia koronaISK 0.03900.0270
Indonezja rupia Indonezja rupiaIDR 0.00030.0002
Białoruś rubel Białoruś rubelBYN 2.22001.7500
Gruzja lari Gruzja lariGEL 1.85001.4500
Maroko dirham Maroko dirhamMAD 0.45000.2900
Mauritius rupia Mauritius rupiaMUR 0.17000.0900
Filipiny peso Filipiny pesoPHP 0.09200.0520
Katar rial Katar rialQAR 1.10000.1500
Wietnam dong Wietnam dongVND 0.00030.0001
Tajwan dolar Tajwan dolarTWD 0.12500.0800
Tunezja dinar Tunezja dinarTND 1.80000.6000
Seszele rupia Seszele rupiaSCR 0.35000.1500
Peru sol Peru solPEN 1.35001.0200
Oman rial Oman rialOMR 13.00007.2000
Irlandia funt Irlandia funtIEP 4.60004.0000
Mołdawia lej Mołdawia lejMDL 0.28000.1000
Kuwejt dinar Kuwejt dinarKWD 16.00008.0000
Jamajka dolar Jamajka dolarJMD 0.05000.0110
Kuba peso Kuba pesoCUC 4.80003.0000
Kolumbia peso Kolumbia pesoCOP 0.00160.0009
Chile peso Chile pesoCLP 0.00680.0040
Brunei dolar Brunei dolarBND 3.40001.8000
Bahrajn dinar Bahrajn dinarBHD 15.00007.5000
Barbados dolar Barbados dolarBBD 2.60001.0000
Ceny bilonów
WalutaSprzedażKupno
Euro EuroEUR 4.26003.0000
USA dolar USA dolarUSD 3.86003.5100
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.16700.1000
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.95003.5000
Kantor Racibórz Nowa 3

Kantor Racibórz

Czynne :
Poniedziałek-Piątek :
9:00-17:00
Sobota :
9:00-14:00

Telefon : +48 32 415 04 52

Jak do nas trafić :
Kantor znajduje się w centrum miasta naprzeciw Kościoła Parafialnego Wniebowzięcia NMP w Raciborzu, można do nas dojść od rynku kierując się w stronę Placu Długosza.

Nasz Kantor

Tylko u nas najlepsze ceny w mieście! Witam na stronie naszego kantoru, oferujemy atrakcyjne kursy ponad dwudziestu walut świata, w naszej placówce każdy klient ma możliwość negocjowania ceny, można również otrzymać kartę stałego klienta która gwarantuje zawsze lepszą cenę, cena kursu jest również uzależniona od wielkości kwoty jaką Państwo chcą wymienić im większa tym można uzyskać lepszą cenę. Nasz lokal jest doskonale wyposażony : na życzenie można skorzystać z kabiny odizolowanej od otoczenia która zapewnia komfort i bezpieczeństwo przy wymianie większej gotówki. Wieloletnia działalność, miły i fachowy personel zapewni szybką i profesjonalną obsługę.
Serdecznie zapraszamy.

Nasze usługi

WESTERN-UNION
Oferujemy usługę Western-Union która pozwala na natychmiastowe przesyłane gotówki w do każdego oddziału realizujące również tą usługę (aktualnie sto dziewięćdziesiąty krajów), przy czym nie wymagane jest posiadanie rachunku bankowego.

RACHUNKI : ZUS, TPSA, US, ESPEN
W naszym kantorze możesz dokonać płatności za rachunki, gwarantujemy pewność oraz bezpieczeństwo realizacji płatności przy konkurencyjnej cenie.

Wymiana walut w Raciborzu

W naszej placówce proponujemy wymianę dwudziestu walut (na stronie głównej podaliśmy tylko najważniejsze, możliwa jest również wymiana przez konta bankowe. Ceny hurtowe przedstawione na naszej stronie obowiązują przy transakcjach których wartość przekracza 7.000 złotych.

Kantor internetowy
Oferujemy Państwu komfortową metodę wymiany waluty bez potrzeby wychodzenia z domu lub biura i odwiedzenia osobiście lokalu. Obecnie powstały nowe narzędzia umożliwiające dokonywania transakcji szybko i bezpiecznie.
Również nasza firma uruchomiła na początku tego roku portal gdzie każdy klient posiadający rachunek bankowy na terenie naszego kraju może wymienić walutę po bardzo atrakcyjnym kursie, więcej informacji na temat kantoru internetowego oraz inne ważne informacje znajdą Państwo na stronie : wymiana on-line.

Sprzedaż i kupno walut w Żorach zapraszamy do naszych placówek na terenie woj. śląskiego w Katowicach, Rybniku i Żorach.

Przedstawione w portalu aktualne kursy walut w rozumieniu prawa nie stanowią oferty, można je traktować jako jedynie jako informacje.
Copyright © 2013 Kantor Racibórz