tel. +48 32 441 80 90
Wtorek 9:00-17:00
47-400 Racibórz ul. Nowa 3
Nowa3@KantoryRaciborz.pl
Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę lub wymienimy przez konta bankowe.
aktualizacja : 2020-01-20 16:50:50
Ceny hurtowe
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.22004.2600
USA DolarUSD13.79003.8600
Czechy KoronaCZK10016.450016.8500
Wielka Brytania FuntGBP14.93004.9990
Szwajcaria FrankCHF13.92003.9690
Australia DolarAUD12.61002.6800
Chorwacja KunaHRK10057.000062.0000
Dania KoronaDKK10056.000058.0000
Kanada DolarCAD12.88002.9600
Norwegia KoronaNOK10042.300043.5000
Szwecja KoronaSEK10039.500041.5000
Węgry ForintHUF1.00012.800014.0000
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.12004.2700
USA DolarUSD13.72003.8700
Czechy KoronaCZK10016.000017.0000
Wielka Brytania FuntGBP14.85005.0000
Szwajcaria FrankCHF13.82003.9700
Albania LekALL1.00035.000044.0000
Australia DolarAUD12.52002.6800
Bułgaria LewBGN12.18002.2900
Chiny JuanCNY10052.000057.0000
Chorwacja KunaHRK10056.000064.2000
Dania KoronaDKK10054.500058.0000
Gruzja LariGEL11.33001.5400
Izrael SzeklaILS11.07001.1600
Japonia JenJPY1.00035.000038.0000
Kanada DolarCAD12.83002.9700
Meksyk PesoMXN10018.000025.0000
Norwegia KoronaNOK10040.500044.0000
Rosja RubelRUB1.00055.000066.0000
Rumunia LejRON10088.000098.5000
Szwecja KoronaSEK10038.000041.5000
Tajlandia BahtTHB10011.800013.8000
Turcja LiraTRY10066.000076.0000
Ukraina HrywnaUAH10015.400017.6000
Węgry ForintHUF1.00012.700014.1000
ZEA DirhamAED11.03001.0900
Afganistan AfganiAFN10.02970.0688
Algieria DinarDZD10.02010.0501
Angola KwanzaAOA10.00190.0138
Arabia Saudyjska RialSAR10.91581.0458
Argentyna PesoARS10.02920.1192
Armenia DramAMD10.00500.0092
Aruba FlorinAWG11.73012.3301
Azerbejdżan ManatAZN11.99882.3778
Bahama DolarBSD13.57613.9761
Bahrajn DinarBHD17.716712.2167
Bangladesz TakaBDT10.02320.0632
Barbados DolarBBD11.07152.1515
Belize DolarBZD11.33732.1373
Białoruś RubelBYN11.75921.9892
BiH MarkaBAM12.09962.3096
Boliwia BolivianoBOB10.38400.6040
Bostwana PulaBWP10.20050.4505
Brazylia RealBRL10.92001.0100
Brunei DolarBND11.78653.3865
Burundi FrankBIF10.00100.0030
CFP FrankXPF10.02790.0434
Chile PesoCLP10.00350.0063
Dominikana PesoDOP10.06990.0889
Dżibuti FrankDJF10.01120.0351
Egipt FuntEGP10.21920.2992
Eswatini LilangeniSZL10.16370.3637
Etiopia BirrETB10.10090.1259
Fidżi DolarFJD11.26771.9577
Filipiny PesoPHP10.06900.0835
Frank CFA Afryka Śr.XAF10.00390.0074
Frank CFA Afryka Zach.XOF10.00440.0084
Gambia DalasiGMD10.06640.0784
Ghana CediGHS10.55300.7630
Gibraltar FuntGIP13.98194.8819
Gujana DolarGYD10.01530.0186
Gulden antylskiANG11.91592.7159
Gwatemala QuetzalGTQ10.33590.4559
Gwinea FrankGNF1000.02000.0492
Honduras LempiraHNL10.13400.1767
Honkong DolarHKD10.44000.5150
Indie RupiaINR10.05150.0630
Indonezja RupiaIDR1.0000.27920.3456
Irak DinarIQD10.00240.0038
Iran RialIRR1.0000.07680.0948
Islandia KoronaISK10.02950.0372
Jamajka DolarJMD10.02440.0384
Jemen RialYER10.01150.0177
Jordania DinarJOD15.31005.7100
Kambodża RielKHR10.00070.0011
Katar RialQAR10.89411.0883
Kazachstan TengeKZT10.00860.0116
Kenia SzylingKES10.03450.0415
Kirgistan SomKGS10.04920.0637
Kolumbia PesoCOP10.00090.0016
Kongo FrankCDF10.00210.0025
Korea Południowa WonKRW1000.30660.3637
Kostaryka ColónCRC10.00360.0094
Kuwejt DinarKWD19.230213.7302
Laos KipLAK10.00030.0005
Lesotho LotiLSL10.23990.2899
Liban FuntLBP10.00200.0031
Libia dinarLYD11.79672.8867
Macedonia DenarMKD10.06350.0800
Madagaskar AriaryMGA10.00080.0012
Makau PatacaMOP10.33690.5069
Malawi KwachaMWK10.00400.0057
Malediwy RupiaMVR10.24000.3500
Malezja RinggitMYR10.88031.0003
Maroko DirhamMAD10.35150.4515
Mauritius RupiaMUR10.09830.1244
Birma KiatMMK10.00210.0028
Mołdawia LejMDL10.19600.2660
Mongolia TugrikMNT10.00090.0017
Mozambik MeticalMZN10.04150.0815
Namibia DolarNAD10.22490.2849
Nepal RupiaNPR10.02990.0359
Nigeria NairaNGN10.00390.0129
Nikaragua CordobaNIO10.07780.1238
Nowa Zelandia DolarNZD12.45002.6900
Oman RialOMR19.055910.9559
Pakistan RupiaPKR10.01990.0298
Paragwaj GuaraníPYG1.0000.55180.6318
Peru SolPEN11.00611.3361
RPA RandZAR10.21110.2731
Rwanda FrankRWF10.00300.0051
RZP EscudoCVE10.02740.0484
Salwador ColonSVC10.22550.6255
Serbia DinarRSD10.03180.0418
Seszele RupiaSCR10.18990.4099
Singapur DolarSGD12.75002.8600
Sir Lanka RupiaLKR10.01920.0317
Syria FuntSYP10.00760.0096
Tadżykistan SomoniTJS10.30670.4667
Tajwan DolarTWD10.10000.1400
Tanzania SzylingTZS10.00090.0022
Tonga PaʻangaTOP11.41491.9448
Trynidad i Tobago DolarTTD10.43130.7513
Tunezja DinarTND11.19651.5246
Uganda SzylingUGX10.00050.0015
Urugwaj PesoUYU10.06670.2167
Uzbekistan SumUZS1.0000.33350.5335
Vanuatu VatuVUV10.02250.0427
Wietnam DongVND1.0000.14570.1957
Wsch. Karaiby DolarXCD11.20391.6039
Wyspy Salomona DolarSBD10.40540.4354
Zambia KwachaZMW10.15530.3553
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.3000
USA DolarUSD13.72004.0700
Czechy KoronaCZK10010.000016.8000
Wielka Brytania FuntGBP13.20004.8000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.20004.8100
Australia stary DolarAUD11.8550brak
Austria SzylingATS10015.0000brak
Belgia FrankBEF1.00074.5000brak
Dania stara KoronaDKK10040.5000brak
Czechy stara KoronaCZK10012.5000brak
Chorwacja stara KunaHRK10041.5000brak
Hiszpania PesetaESP1.00015.0000brak
Estonia KoronaEEK10019.2500brak
Holandia GuldenNLG11.3100brak
Hongkong stary DolarHKD10033.5000brak
Irlandia stary funtIEP13.8350brak
Japonia stary JenJPY1.00021.0000brak
Kanada stary DolarCAD12.0500brak
Litwa LitLTL10070.0000brak
Luksemburg FrankLUF1.00074.5000brak
Łotwa ŁatLVL14.0000brak
Niemcy MarkaDEM11.4000brak
Norwegia stara KoronaNOK10032.5000brak
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.6950brak
Portugalia EscudoPTE1.00015.1000brak
Rumunia stary LejROL10.0001.0000brak
Korona SłowackaSKK10.0700brak
Słowenia TolarSIT1.00012.5000brak
Szwajcaria stary FrankCHF12.6350brak
Węgry stary ForintHUF1.0009.3000brak
Wyspy Man FuntIMP13.0000brak
Szkocja FuntSCP14.80004.9900
Jersey FuntJEP13.5000brak
Irlandia FuntIEP14.10004.7600
funt GuernseyGGP13.0000brak
Falklandy FuntFKP13.00004.7500
Wygląd kantoru

Kantory Racibórz


Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Czynne
poniedziałek9:00-17:00
wtorek9:00-17:00
środa9:00-17:00
czwartek9:00-17:00
piątek9:00-17:00
sobotanieczynne
niedzielanieczynne

Jak do nas trafić :
Kantor znajduje się w centrum miasta naprzeciw Kościoła Parafialnego Wniebowzięcia NMP w Raciborzu, można do nas dojść od rynku kierując się w stronę Placu Długosza.

Nasz Kantor

Tylko u nas najlepsze ceny w mieście! Witam na stronie naszego kantoru, oferujemy atrakcyjne kursy ponad dwudziestu walut świata, w naszej placówce każdy klient ma możliwość negocjowania ceny, można również otrzymać kartę stałego klienta która gwarantuje zawsze lepszą cenę, cena kursu jest również uzależniona od wielkości kwoty jaką Państwo chcą wymienić im większa tym można uzyskać lepszą cenę. Nasz lokal jest doskonale wyposażony : na życzenie można skorzystać z kabiny odizolowanej od otoczenia która zapewnia komfort i bezpieczeństwo przy wymianie większej gotówki. Wieloletnia działalność, miły i fachowy personel zapewni szybką i profesjonalną obsługę.
Serdecznie zapraszamy.

Nasze usługi

WESTERN-UNION
Oferujemy usługę Western-Union która pozwala na natychmiastowe przesyłane gotówki w do każdego oddziału realizujące również tą usługę (aktualnie sto dziewięćdziesiąty krajów), przy czym nie wymagane jest posiadanie rachunku bankowego.

RACHUNKI : ZUS, TPSA, US, ESPEN
W naszym kantorze możesz dokonać płatności za rachunki, gwarantujemy pewność oraz bezpieczeństwo realizacji płatności przy konkurencyjnej cenie.

Wymiana walut w Raciborzu

W naszej placówce proponujemy wymianę dwudziestu walut (na stronie głównej podaliśmy tylko najważniejsze, możliwa jest również wymiana przez konta bankowe. Ceny hurtowe przedstawione na naszej stronie obowiązują przy transakcjach których wartość przekracza 7.000 złotych.

Kantor internetowy
Oferujemy Państwu komfortową metodę wymiany waluty bez potrzeby wychodzenia z domu lub biura i odwiedzenia osobiście lokalu. Obecnie powstały nowe narzędzia umożliwiające dokonywania transakcji szybko i bezpiecznie.
Również nasza firma uruchomiła na początku tego roku portal gdzie każdy klient posiadający rachunek bankowy na terenie naszego kraju może wymienić walutę po bardzo atrakcyjnym kursie, więcej informacji na temat kantoru internetowego oraz inne ważne informacje znajdą Państwo na stronie : wymiana on-line.

Sprzedaż i kupno walut w Żorach zapraszamy do naszych placówek na terenie woj. śląskiego w Katowicach, Rybniku i Żorach.

Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.